Wkład A5H przeznaczony jest do oczyszczania i zmiękczania wody twardej. Pasuje m.in. do modeli Ultra, Prestige, Premium, Provance. Skutecznie usuwa wszelkie zanieczyszczenia i szkodliwe osady. Zalecany do wody o dużym stopniu twardości (powyżej 250 mg/l). Zmiękczona woda pozwala wydobyć smak i aromat domowych napojów oraz potraw. Chroni urządzenia (czajnik, żelazko itp.) przed osadzaniem się kamienia. Dzięki wkładom A5H uzyskasz pyszną, zdrowszą wodę!

 

Działanie filtra do wody twardej Aquaphor A5H

A5H jest to wkład o wysokiej wydajności. Przeznaczony jest do wody o wysokim poziomie twardości. Jego zadaniem jest zmiękczenie wody oraz oczyszczenie jej z zanieczyszczeń. Skutecznie usuwa nawet muł, rdzę piasek czy szlam. Oczyszcza wodę z chloru, żelaza, ołowiu, rtęci i miedzi. Filtr do wody Aquaphor zawiera włókna Aqualen. Jest to skuteczny materiał filtrujący, opatentowany przez Aquaphor. Najnowsza technologia zapewnia wkładom skuteczność na najwyższym poziomie.

 

Aqualen właściwości aquaphor 

Oferujemy szeroką gamę wkładów Aquaphor. Jaki filtr do wody wybrać?

  • B100-5 - Filtr zmiękczający wodę do dzbanka aquaphor b100-5. Zalecany do wody o średniej twardości (do 250mg/l)
  • A5H - Wkład do wody o dużym stopniu twardości (pow. 250mg/l)
  • B100-15- Uniwersalny wkład Aquaphor B100-15 Standard. Przeznaczony do wody o średnim poziomie twardości (do 200 mg/l). Pasuje również do dzbanków innych firm.
  • B100-25 - Uniwersalny wkład do dzbanka. Zalecany do wody o średnim poziomie twardości (do 200 mg/l). Pasuje również do dzbanków innych firm. Potocznie nazywany "filtrem Maxtra"
  • B25 (MG) - Uniwersalny filtr do dzbanka Aquaphor z magnezem. Pasuje również do dzbanków innych firm.

 

Jak często należy wymieniać wkład do dzbanka filtrującego A5H

Producent obliczył wydajność wkładu na 350 l lub 3 miesiące. Żywotność jest zależna od jakości wody.

Wkład A5H pasuje m.in. do dzbanków filtrujących Aquaphor Ultra, Prestige, Premium, Provance. Nie pasuje do dzbanków innych producentów/modeli