Filtr do wody Aquaphor B520-14 - wymienny wkład węglowy do filtra Aquaphor Wiking
Aquaphor B520-14 to wymienny wkład do filtra Aquaphor Wiking. Dzięki 2 spiekanym blokom węglowym o różnych porowatościach osadzonych współosiowo filtr potrafi usunąć większość zanieczyszczeń występujących w wodzie wodociągowej. Bloki węglowe zostały spieczone przy użyciu włókien Aqualen co maksymalizuje skuteczność oczyszczania wody. Dzięki synergii włókien Aqualen oraz węgla aktywnego to urządzenie wykazuje znacznie wyższe właściwości oczyszczające niż standardowy węgiel aktywny. Oprócz doskonałych właściwości filtracyjnych, stosowany wkład jest bardzo wydajny. Jego żywotność wynosi do 50000 litrów.
Wkład przeznaczony do filtracji wody gorącej.
Usuwa z wody wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia, w tym:
- Metale ciężkie
- Chlor
- Fenol
Jak często należy wymieniać wkład węglowy?
Wkłady węglowe należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych należy obserwować stopień zużycia wkładu i wymieniać go zależnie od stanu.
| Specyfikacja filtra wody Aquaphor B520-14 | |
|---|---|
| Producent | Aquaphor |
| Model | B520-14 |
| Wielkość | BB20 cali |
| Materiał | Blok węglowy |
| Zastosowanie | Korpus BB20" |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Żywotność w litrach | 50000 litrów |
| Wymiary | 4,5 cala x 20 cali (11,43 cm x 50,8 cm) |
| Wydajność litr/h | 1500 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,2–0,4 bar |
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.

