Bateria czterodrożna kuchenna Crystal Chrom z obrotową wylewką 360o

Bateria zlewozmywakowa czterodrożna to kompleksowe rozwiązanie do kuchni. Pozwala pobierać wodę sieciową ciepłą i zimną, a także dwa rodzaje wody filtrowanej: przed mineralizacją i po. Umożliwia korzystanie z wody wodociągowej i z filtra bez montowania osobnej wylewki.

Zasada działania baterii czterodrożnej:

  • mieszacz wody ciepłej i zimnej (prawa strona)
  • podłączenie do wody filtrowanej oraz zmineralizowanej (lewa strona)


Budowa baterii czterodrożnej sprawia, że woda filtrowana nie miesza się z sieciową. Zastosowanie perlatorów NEOPERL pozwala oszczędzić wodę. Napowietrzony strumień nie rozpryskuje się w kontakcie z dłonią. Strumień z perlatora jest optycznie większy, w rzeczywistości zawierając mniej wody.

Stylowa bateria kuchenna Crystal cechuje się uniwersalnym stylem. Połysk chromu i nowoczesna stylistyka sprawiają, że wnosi modny akcent do każdego wystroju. Znakomita jakość wykonania zapewnia trwałość i estetykę. Bateria wykonana ze stali nierdzewnej. Jest odpowiednia do kontaktu z żywnością, bezpieczna dla alergików. Nie zmienia parametrów wody filtrowanej, można bez obaw pobierać ją prosto z kranu. Wysoce odporna na uszkodzenia i środki czyszczące. Pozwala to zachować higienę, tak ważną w miejscu przygotowania posiłków. 

Wylewka obracająca do 360 stopni. Głowice ceramiczne. Trzy elastyczne wężyki podłączeniowe 400mm. 2 podłączenia do filtra  z szybkozłączką (do wody filtrowanej oraz zmineralizowanej).