Czterodrożna bateria kuchenna Blue Water Crystal w kolorze chromu z obrotową wylewką

Bateria zlewozmywakowa Blue Water Crystal to rozwiązanie dedykowane dla najbardziej wymagających użytkowników filtrów wody oraz systemów odwróconej osmozy. Bateria wyposażona jest w cztery przyłącza wody, dwa dla wody sieciowej (ciepła i zimna) oraz dwa dla wody pochodzącej z filtra (woda przefiltrowana oraz zmineralizowana). Taka bateria kuchenna to nie tylko wygoda, to również oszczędność miejsca oraz ograniczenie ingerencji w budowę zlewozmywaka. Montaż czterodrożnej baterii kuchennej nie wymaga wiercenia w blacie ani specjalnego przerabiania, podstawa baterii ma średnicę 55 mm, więc będzie kompatybilna z większością otworów montażowych. 

 

Blue Water Crystal jest zbudowana ze sprawdzonych komponentów

Czterodrożna bateria Blue Water Crystal wykonana jest z wytrzymałej stali nierdzewnej, wykończona w efekcie chromu. Najwyższa jakość materiałów oraz wykończenia sprawiają, że bateria jest odporna na działanie środków czystości oraz trud codziennego używania. Bateria posiada niezwykle wygodną, wysoką wylewkę, która obraca się do 360 stopni, co zwiększa komfort korzystania. 

Decydując się na zakup baterii Blue Water Crystal, wybierasz komfort oraz spokój na lata. Bateria kuchenna Blue Water Crystal to wyjątkowo wydajny i trwały produkt, reprezentujący najwyższej klasy jakość. Zawdzięcza to użyciu komponentów od renomowanych producentów, takich jak perlatory Neoperl i ceramiczna głowica Kerox. Perlatory Neoperl efektywnie napowietrzają strumień wody, zapewniając jego większą objętość przy niższym zużyciu wody. Jest to idealne rozwiązanie do zmywania - strumień wody jest efektywny, ogranicza rozpryski i chlapanie. Ceramiczna głowica Kerox gwarantuje cichą pracę baterii i precyzyjne sterowanie strumieniem, co jest niezwykle ważne przy codziennym użytkowaniu.

 

Czterodrożna bateria kuchenna Blue Water Crystal w kolorze chromu

Prosta budowa i łatwy montaż baterii kuchennej Blue Water Crystal

Budowa czterodrożnej baterii Blue Water Crystal jest niezwykle prosta, a w zestawie dołączone są niezbędne elementy montażowe, które sprawiają, że do jej montażu nie są potrzebne szczególne umiejętności. W zestawie razem z baterią znajdują się dwa wężyki podłączeniowe na szybkozłączkach (przeznaczone do wody filtrowanej oraz mineralizowanej), oraz dwa wolne obwody przeznaczone do przyłączenia wody z sieci. Prosta budowa i niezbędne akcesoria sprawiają, że do montażu baterii nie trzeba umawiać specjalisty, montaż można zrealizować samodzielnie z pomocą instrukcji oraz prostych narzędzi.

 

Najważniejsze cechy baterii Blue Water Crystal:

  • Elegancki design: Bateria w eleganckim kolorze chrom.
  • Ergonomiczne wymiary: Wysokość wylewki wynosi 31,4 cm, od podstawy do perlatora 27,9 cm a jej zasięg 22,2 cm, co ułatwia codzienne użytkowanie.
  • Obrotowa wylewka 360°: Umożliwia łatwe manewrowanie i dosięganie wszystkich zakątków zlewu.
  • Perlatory Neoperl: Oszczędność wody i ograniczenie rozprysków bez utraty wydajności.
  • Dwuobwodowa konstrukcja: Oddzielne sterowanie wodą wodociągową i filtrowaną.
  • Mieszacz wody ciepłej i zimnej: Po prawej stronie, dla łatwej regulacji temperatury.
  • Dwa obwody dla wody przefiltrowanej: Po lewej stronie, zapewniające najwyższą jakość i czystość wody.
  • Prosty montaż: W komplecie niezbędne wężyki oraz szybkozłączka.