Węglowy filtr do wody Dafi
Wkład filtrujący wykonany z granulowanego węgla aktywnego. Filtr węglowy usuwa z wody chlor oraz inne zanieczyszczenia organiczne zawarte w wodzie. Filtr węglowy jest podstawowym i jednym z najważniejszych filtrów do zastosowania w przypadku filtracji wody pitnej. Zadaniem filtra węglowego Dafi jest poprawa smaku oraz zapachu spożywanej wody i napojów takich jak kawa lub herbata. Dzięki zastosowanej strukturze granulatu węglowego, woda ma dłuższy kontakt z filtrem co znacznie zwiększa jego skuteczność oraz uniemożliwia wodzie znajdowanie obejść innymi kanałami. Produkt o standardowych wymiarach: 9 3/4" cala wysokości oraz 2,5 cala szerokości nadaje się do użycia w przypadku większości systemów odwróconej osmozy oraz korpusów narurowych. Wkład należy stosować wyłącznie do filtracji wody bezpiecznej bakteriologicznie i znanego pochodzenia.
Jak często należy wymieniać wkład węglowy?
Wkłady węglowe należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych należy obserwować stopień zużycia wkładu i wymieniać go w odpowiednim terminie.
| Specyfikacja filtra wody Dafi wkład węglowy | |
|---|---|
| Producent | Dafi |
| Model | Wkład węglowy |
| Wielkość | 9 3/4" cala |
| Materiał | Węgiel granulowany |
| Zastosowanie | Osmoza, Korpus 10" |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Temperatura wody | 2° - 30° |
| Żywotność w litrach | 30000 litrów |
| Wymiary | 2.5 cala x 10 cali (6,35 cm x 25,4 cm) |
| Wydajność litr/h | 300 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,2 bar |
- Instrukcja obsługi
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.

