Bateria trójdrożna kuchenna Aquaphor C125

Bateria zlewozmywakowa trójdrożna to najwygodniejsze rozwiązanie do kuchni. Produkt firmy Aquaphor łączy ze sobą funkcje tradycyjnej baterii i kranika do podzlewowego filtra wody, osmozy itp. Umożliwia to korzystanie z wody wodociągowej i z filtra bez montowania osobnej wylewki. Zasada działania baterii trójdrożnej opiera się na dwóch osobnych obwodach:

  • mieszacza wody ciepłej i zimnej – po prawej stronie,
  • podłączenia do wody filtrowanej – po lewej stronie.

Budowa baterii trójdrożnej Aquaphor C125 sprawia, że woda filtrowana nie miesza się z tą pochodzącą z sieci. To bardzo wygodne rozwiązanie, jeżeli do zestawu chcemy zamontować filtr odwróconej osmozy (np. dostępny w naszym sklepie filtr RO-70S czy RO-101S Morion) Oferowana bateria wykonana jest w całości ze stali SUS 304 dopuszczonej do kontaktu z wodą spożywczą. Sama bateria została wyposażona w wysokiej jakości głowice ceramiczne oraz przewody elastyczne SOFTPEX. Oddzielne obwody wody filtrowanej z surową zapewniają maksymalną higienę użytkowania.

Stylowa i zgrabna bateria kuchenna C125 cechuje się skandynawskim stylem. Jej lekki połysk i ciekawy kształt sprawiają, że wnosi modny akcent do każdego wystroju, prezentując się jako rozwiązanie estetyczne, użytkowe i przyszłościowe. Znakomita jakość wykonania baterii C125 zapewnia niebywałą trwałość i estetykę. Bateria ta została w pełni wykonana z solidnej stali nierdzewnej, co czyni ją odpowiednią do kontaktu z żywnością, a także bezpieczną dla alergików. Dodatkowo C125 jest wysoce odporna na uszkodzenia i środki czyszczące. Pozwala to zachować higienę tak ważną w miejscu przygotowania posiłków. Obrotowa wylewka pozwala na duży zakres ruchu – nawet do 360 stopni. To minimalistyczne urządzenie idealnie wpasuje się w twoją kuchnię. Aby w pełni wykorzystać potencjał baterii, warto podpiąć do niej któryś z filtrów marki Aquaphor, ponieważ bateria C125 ma możliwość przełączania między wodą z wodociągu a tą pobieraną prosto ze zbiornika filtra osmotycznego. Taka cecha zapewni ci możliwość wyboru wody, której akurat potrzebujesz. Łącząc baterię trójdrożną C125 z jednym z filtrów marki Aquaphor, otrzymasz idealnie ekologiczne i ekonomiczne rozwiązanie – połączenie, które w pełni wykorzysta swój potencjał, ułatwiając twoje codzienne funkcjonowanie.

Połysk i srebrny kolor baterii sprawiają, że ta perfekcyjnie wpasowuje się w każde otoczenie. Uniwersalna kolorystyka zapewni duże wrażenia estetyczne bez względu na to, jaka barwa dominuje w Twojej kuchni.

ZOBACZ TEN PRODUKT NA NASZYM FILMIE!