Bateria kuchenna trójdrożna kuchenna C126

Bateria zlewozmywakowa trójdrożna to wygodne rozwiązanie dla twojej kuchni. Jej unikalny design łączy w sobie funkcje tradycyjnej baterii i kranika do podzlewowego filtra wody, osmozy itp. C126 umożliwia korzystanie z wody wodociągowej, jak i z filtra, w dodatku bez potrzeby montowania osobnej wylewki. Podstawowa zasada działania baterii trójdrożnej opiera się na dwóch osobnych i niezależnych od siebie obwodach:

  • mieszacz wody ciepłej i zimnej – znajduje się po prawej stronie i podaje wodę wodociągową,
  • podłączenie do wody filtrowanej – z lewej strony; umożliwia pobieranie przefiltrowanej wody.

Budowa baterii trójdrożnej C126 sprawia, że woda filtrowana nie ma prawa mieszać się z sieciową. Bateria wykonana została w całości ze stali SUS 304 dopuszczonej do kontaktu z wodą spożywczą. Urządzenie posiada wysokiej jakości głowice ceramiczne oraz przewody elastyczne SOFTPEX. Oddzielne obwody wody filtrowanej z surową zapewniają maksymalną higienę użytkowania. To od nas zależy, którą wodę wybierzemy w danym momencie.

Nowoczesna i użyteczna bateria kuchenna Aquaphor C126 cechuje się wprost uniwersalnym stylem. Pokrywający ją lekki połysk i ciekawy kształt sprawiają, że wnosi ona modny i nowoczesny akcent do każdego wystroju. Znakomita jakość wykonania zapewnia z kolei niesamowitą trwałość i estetykę. Ta wykonana ze stali nierdzewnej bateria wniesie do twojej kuchni powiew nowoczesności. Jest nie tylko niezwykle stylowa, ale także odpowiednia do kontaktu z żywnością i bezpieczna dla alergików. Nie zmienia parametrów wody filtrowanej, więc można bez obaw napić się prosto z kranu. Wysoce odporna na uszkodzenia i środki czyszczące bateria Aquaphor C126 pozwala na zachowanie higieny tak ważnej w miejscu przygotowania posiłków. Jakby tego było mało, wylewka obraca się o nawet 360 stopni, co daje nam kontrolę nad strumieniem oraz urządzeniem.

Aby w pełni wykorzystać potencjał baterii, warto podłączyć do niej filtr osmotyczny ze zbiornikiem (np. dostępny w naszym sklepie Aquaphor RO-70S lub Aquaphor RO-101S Morion). Pozwoli to na użytkowanie C126 w pełnym zakresie. Urządzenie idealnie oddziela wodę przefiltrowaną od tej z wodociągu. Bateria trójdrożna marki Aquaphor daje ci więc nie tylko wybór, ale i poczucie komfortu oraz nowoczesności w twoim domu.

Łącząc baterię trójdrożną C126 z jednym z filtrów marki Aquaphor, otrzymasz idealnie ekologiczne i, co ważne, ekonomiczne rozwiązanie, które jest w pełni wykorzystywane i ułatwia codzienne funkcjonowanie.

Połysk i srebrny kolor baterii sprawiają, że ta perfekcyjnie wpasuje się w każde otoczenie. Uniwersalne rozwiązanie kolorystyczne zapewni duże wrażenia estetyczne bez względu na to, jaki kolor dominuje w Twojej kuchni. Już teraz wyposaż swoją kuchnię w baterię trójdrożną Aquaphor C126 i ciesz się dużym komfortem oraz satysfakcją. Szczegółowe wykonanie, niezwykła trwałość i uniwersalność tej baterii to gwarancja udanego zakupu.

ZOBACZ TEN PRODUKT NA NASZYM FILMIE!