Darmowa dostawa od 200,00 złBezproblemowa rezygnacja do 14 dni
Zamów ponownie info@prostozkranu.pl12 201 86 86, 512 290 310
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy
Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy

Aquaphor RO-70S Filtr odwróconej osmozy

 • System odwróconej osmozy Aquaphor RO70S to jedna z najlepszych osmoz ze zbiornikiem dostępnych na rynku. Kompaktowy system filtracji wody zapewnia krystalicznie czystą wodę pitną, jednocześnie będąc jednym z najmniejszych filtrów dostępnych na rynku.
Producent: Aquaphor
Kod produktu: RO-70S
899,00 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 699,00 zł
Gwarantujemy najniższą cenę. Znalazłeś ten produkt taniej?
Przedstaw nam swoją ofertęNegocjuj cenę
Bezpieczne zakupy - 14 dni na zwrot
Kup teraz, zapłać za 30 dni
wystarczy wypełnić formularz
Zadzwoń i zamówtel. 12 201 86 86 (Pon.-Pt. 9:00-17:00)

  

Aquaphor RO70S eliminuje problem twardości, poprawia zapach i smak oraz oczyszcza wodę!

Aquaphor RO-70S to zaawansowany system filtrujący wodę, który wykorzystuje technologię odwróconej osmozy (RO — Reverse Osmosis) do oczyszczania wody pitnej. Jest to kompaktowe urządzenie, które składa się z zestawu filtrów, w tym membrany osmotycznej, oraz zintegrowanego z korpusem 5-litrowego zbiornika na wodę przefiltrowaną. Filtr RO-70S jest zaprojektowany do usuwania różnych rodzajów zanieczyszczeń z wody i poprawiania jej jakości, dostarczając czystą i bezpieczną wodę do spożycia. Mały filtr odwróconej osmozy odpowiada za usuwanie z wody zanieczyszczeń mechanicznych oraz organicznych, poprawia smak i zapach wody. Jest idealnym rozwiązaniem do filtrowania wody wodociągowej, eliminuje problem twardości wody oraz dzięki zastosowaniu wkładu mineralizującego wzbogaca gotowy produkt o niezbędne dla organizmu minerały. Kompaktowy system odwróconej osmozy to niezwykle wydajne rozwiązanie dedykowane dla małych i średnich rodzi.

 

Mały filtr osmotyczny do produkcji wody pitnej — Jak działa odwrócona osmoza RO-70S?

Proces odwróconej osmozy to sposób oczyszczania wody, który działa podobnie do sitka, przez które przecedzasz makaron. Wyobraź sobie, że masz specjalne sitko, przez które możesz przesączyć wodę. To sitko ma bardzo, bardzo drobne otworki, które pozwalają przechodzić tylko małym cząsteczkom, takim jak krople wody. Woda jest pod ciśnieniem przymuszana do przejścia przez to sitko. Teraz gdy woda przechodzi przez to sitko, wszystko, co jest większe niż te małe krople wody, zostaje zatrzymane. Czyli, jeśli woda miała jakieś zanieczyszczenia, takie jak bakterie, wirusy, sól czy inne substancje, to te większe cząsteczki zostaną zatrzymane przez sitko. W efekcie na drugiej stronie sitka otrzymujemy bardzo czystą wodę, ponieważ większość zanieczyszczeń pozostaje z tyłu.
Tak działa odwrócona osmoza — woda jest przymuszana do przejścia przez specjalną membranę z bardzo małymi otworkami, które zatrzymują zanieczyszczenia, a nieskazitelna woda przechodzi na drugą stronę. Taki proces uzdatniania wody pitnej pozwala na uzyskanie wysokiej jakości wody.

 

System filtrujący wodę Aquaphor RO-70S

Niezwykle wydajny oraz kompaktowy system odwróconej osmozy Aquaphor RO70S!

Filtr osmotyczny Aquaphor RO70S zbudowany jest z niezwykle kompaktowego korpusu wyposażonego w trzy wkłady oczyszczające wodę. Dwa z nich zamontowane są bezpośrednio w korpusie, trzeci natomiast montowany jest na górze filtra RO-70s. Wymienne filtry Aquaphor są odpowiedzialne za filtrację wody pochodzącej z sieci wodociągowej lub innego źródła.
Woda dostarczona do filtra przechodzi różne etapy filtracje, przez zamontowane wkłady filtrujące, które usuwają zanieczyszczenia, eliminują nadmierną twardość wody oraz finalnie mineralizują wodę. Proces usuwania cząsteczek mechanicznych jest niezwykle dokładny oraz wydajny, przefiltrowana woda gromadzona jest w zintegrowanym w filtrze zbiorniku wody. Rozwiązanie to jest niezwykle wygodne i gwarantuje stały dostęp do wody pitnej.

 

Podzlewowy filtr wody o niespotykanym gabarycie — kompaktowa osmoza Aquaphor.

Niezwykłe rozmiary systemu odwróconej osmozy Aquaphor to jedna z kluczowych zalet tego produktu. Decydując się na zakup podzlewowego filtra wody, należy pamiętać, że spora część filtrów dostępnych w ciągłej sprzedaży charakteryzuje się dużym gabarytem, który często jest przeszkodą. Posiadając kuchnię z mniejszą ilością wolnej powierzchni lub najzwyczajniej oczekując minimalistycznego designu oraz prostego w obsłudze filtra osmotycznego rekomendujemy wybór systemu Aquaphor RO-70S. Dyskretny i nowoczesny wygląd filtra połączony z łatwą instalacją oraz oszczędnością miejsca są kluczowymi aspektami przemawiającymi na korzyść filtra Aquaphor.

Filtr osmotyczny Aquaphor — wymiary: 49,5 cm wysokość, 27,1 cm długości oraz 19 cm głębokości.

 

Kompaktowy system odwróconej osmozy Aquaphor RO-70S

Delektuj się krystalicznie czystą wodą — wybierz filtry wymienne Aquaphor!

Cała magia bezpiecznej i klarownej wody tkwi we wkładach filtra Aquaphor. Zestaw wkładów Aquaphor to tak naprawdę serce całego przedsięwzięcia w procesie uzdatniania wody. Odwrócona osmoza RO-70S wyposażona jest w trzy wymienne wkłady filtrujące, które odpowiadają za dostarczanie wysokiej jakości wody. Eliminacja nadmiernej twardości wody oraz mineralizacja wody to ważne aspekty, o których należy wspomnieć w kwestii danych technicznych filtra. Decydując się na zakup podzlewowego filtra wody warto wiedzieć o kilku kwestiach.


Czy wkłady oczyszczające wodę usuwają wszystkie zanieczyszczenia wody?
Nie, choć wkłady filtra Aquaphor usuwają wiele rodzajów zanieczyszczeń, nie są w stanie usunąć wszystkich. Niektóre substancje o bardzo małych cząsteczkach mogą pozostać w wodzie, są one natomiast bezpieczne dla zdrowia. Proces filtracji usuwa szkodliwe elementy znajdujące się w wodzie.

Czy filtr poprawiający jakość wody można regenerować?
Filtry oczyszczające nie podlegają regeneracji. Po określonym czasie użytkowania trzeba wymienić je na nowe, aby zapewnić dalszą skuteczność oczyszczania cząsteczek wody.

 

Aquaphor RO-70 Wymiana wkładów filtrujących

Czysta woda dzięki kilkuetapowemu procesowi filtracji.

Uzyskanie niezwykle klarownej wody jest procesem złożonym oraz wymagającym wykorzystania najdokładniejszych technologii dostępnych na rynku.
Kilkuetapowy proces filtracji z zastosowaniem odpowiednich wkładów umożliwia pozyskanie wody przefiltrowanej o krystalicznej postaci. W kompaktowej osmozie najważniejszym elementem jest membrana osmotyczna, która odpowiada za uzdatnianie wody pitnej. Odpowiednio dobrany zestaw wkładów to ochrona przed wirusami, bakteriami, mikrozanieczyszczeniami, chlorem oraz eliminacja nadmiernej twardości wody, która jest uciążliwym i szeroko znanym zagadnieniem dotyczącym w mniejszym lub większym stopniu wody z sieci.

Jaka jest żywotność wkładów filtrujących?
Częstotliwości wymiany filtrów, zależy to od rodzaju filtra i jego pojemności. Należy jednak zawsze sprawdzać instrukcje producenta i monitorować jakość wody, aby określić, kiedy dokładnie należy wymieniać filtry. W przypadku filtrów odwróconej osmozy regularna wymiana wkładów i monitorowanie jest kluczem do utrzymania ich skuteczności oraz bezpieczeństwa wody. Sama wymiana wkładów jest procesem niezwykle prostym, wystarczy odkręcić stare filtry, a na ich miejsce zamontować nowe.

W zestawie z Aquaphor RO70S znajdują się następujące filtry.

 • Wkład filtrujący K3 - etap wstępnej filtracji.
  Filtr wykonany w technologii bloków węglowych z wykorzystaniem włókien jonowymiennych Aqualen zawierający srebro w aktywnej formie jonowej. Wkład Aquaphor wykorzystywany do wstępnego oczyszczania z cząsteczek wody zanieczyszczeń takich jak związki organiczne, metale ciężkie, aktywny chlor oraz ogólne zanieczyszczenia do 5 mikronów.

 • Wymienna membrana RO-50S - niezwykle kluczowy etap filtracji wody.
  Jak działa membrana osmotyczna? Budowa i zasada działania.
  Membrana RO (Reverse Osmosis) działa na zasadzie selektywnej przepuszczalności, co oznacza, że pozwala na przenikanie tylko wybranych substancji przez jej strukturę. Kluczowym elementem jest ciśnienie osmotyczne, które jest wytworzone wewnątrz systemu RO. To właśnie ciśnienie odpowiada za przemieszczanie się wody przez membranę. Woda pod ciśnieniem przenika przez mikroskopijne otwory, które znajdują się w membranie. Kluczowym elementem jest wielkość otworów, które blokują przenikanie zanieczyszczeń takich jak sole mineralne, metale ciężkie, wirusy i inne substancje. Po przejściu przez membranę osmotyczną woda trafia do kolejnego etapu filtracji. Na tym etapie z wody usuwane są zanieczyszczenia takie jak wirusy oraz bakterie.

 • Wkład uzdatniająco-mineralizujący - etap dodatkowego uzdatniania wody oraz mineralizacji.
  Jest to klasyczny wkład mineralizujący, stosowany po transferze cząsteczek wody przez membranę osmotyczną. Woda pozbawiona minerałów jest na tym etapie nasycana niezbędnymi składnikami mineralnymi. Mineralizator Aquaphor poprawia również smak oraz zapach przefiltrowanego produktu.

 

Etapy filtracji Aquaphor RO-70S

Mały filtr odwróconej osmozy RO-70S z wbudowanym zbiornikiem na wodę!

Filtr Aquaphor RO-70S podobnie jak jego większy brat Morion posiada zintegrowany 5-litrowy zbiornik na wodę. Rozwiązanie z wbudowanym zbiornikiem sprawia, że urządzenie jest kompaktowym systemem odwróconej osmozy, oraz zalicza się do najmniejszych filtrów dostępnych na rynku. Zbiornik kumulacyjny to gwarancja, że nigdy nie zabraknie Ci wody gotowej do spożycia. Bez względu na to, czy to poranek, czy popołudnie, zawsze możesz polegać na tym zbiorniku, aby dostarczyć Ci to, czego potrzebujesz. To niczym dostawca świeżej wody, który nieustannie dba o to, abyś miał ją zawsze pod ręką. Zbiornik może zostać wypełniony przefiltrowaną i oczyszczoną wodą w ciągu zaledwie godziny przy najniższym ciśnieniu roboczym.

 

Zmniejszony odrzut wody oraz redukcja plastikowych odpadów.

Oszczędna produkcja wody to niezwykle kluczowa sprawa dla Twoich finansów oraz samego środowiska. Niezwykle istotną kwestią jest wiedza, jak pracuje odwrócona osmoza. Filtry produkują wodę, pobierając ją z sieci, na etapie filtracji czysta woda transportowana jest do zbiornika kumulacyjnego, a odrzut wody trafia do ścieków. Kluczowym punktem jest tutaj stosunek wody odrzuconej do oczyszczonej. System odwróconej osmozy służy przede wszystkim człowiekowi, nie mniej ważne jest też dbanie o naszą planetę. Wybierając system filtrujący Aquaphor otrzymujesz niezwykle wydajne urządzenie, którego stosunek wody drenażowej do przefiltrowanej wynosi 4:1. Dzięki montażowi tego systemu w domu będziesz w stanie zaoszczędzić nawet 9000 litrów wody rocznie oraz zredukujesz ilość generowanego plastiku, który pochodzi z plastikowych butelek na wodę!

Zmniejszony odrzut wody Aquaphor RO-70S

 

Niezwykle łatwy montaż.

Pomimo nowoczesnych rozwiązań zastosowanych w filtrze poprawiającym jakość wody, samo urządzenie jest bardzo łatwe w montażu. Jego instalacja nie odbiega niczym od instalacji tradycyjnych filtrów odwróconej osmozy. Wszystkie niezbędne elementy montażowe są dodawane do zestawu, tak więc nie musisz się martwić, że czegoś zabraknie. Standardowo przy montażu tego typu filtrów musimy wywiercić otwór o średnicy 12 mm w naszym blacie lub zlewie. Istnieje też opcja zamontowania systemu RO-70S do baterii trójdrożnej. Na syfon zakładamy obejmę do odrzutu wody dodawaną do zestawu, wcześniej musimy wywiercić w syfonie otwór o średnicy 6 mm. Następnie zasilanie wody przyłączamy trójnikiem z zaworem na przewodzie doprowadzającym wodę zimną do baterii. To wszystko, urządzenie jest gotowe do pracy!

 

Najważniejsze cechy:

 • Niezwykle dokładny proces filtracji wody, ochrona przed wirusami oraz bakteriami, filtr usuwa zanieczyszczenia do 0,0001 mikrona!

 • Zintegrowany 5-litrowy zbiornik czystej wody.

 • Minimalne ciśnienie robocze 2 Bar, maksymalne 6,5 Bar.

 • Minimalne temperatura wody 5 stopni Celsjusza, maksymalna 45 stopni Celsjusza.

 • Wydajność filtrowania 8 litrów na godzinę.

 • Kompaktowy rozmiar: 49,5 cm wysokość, 27,1 cm długości oraz 19 cm głębokości.

 • Wymienne wkłady filtrujące.

 • Zmniejszony odrzut wody względem klasycznych systemów osmozy.

 Zawartość zestawu Aquaphor RO-70S

Co zawiera system Aquaphor RO-70S?

 1. Korpus RO 1 szt.

 2. Wymienny wkład filtrujący K3 1 szt.

 3. Wymienna membrana RO-50S 1 szt.

 4. Wkład uzdatniania wody 1 szt.

 5. Wężyk JG 3 szt.

 6. Przyłącze wody 1 szt.

 7. Obejma odpływu wody do kanalizacji 1 szt.

 8. Wylewka do czystej wody 1 szt.

 9. Uchwyt do wkładu liniowego 1 szt.

 10. Filtr szczelinowy 1 szt.

 11. Korek serwisowy 1 szt.

Dostępność produktu
Produkt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynku
Tak
Dokładność filtracji
0,0001 mikrona
Ciśnienie maksymalne
6 Bar
Ciśnienie minimalne
2 Bar
Minimalna temperatura wody
5 stopni Celsjusza
Maksymalna temperatura wody
45 stopni Celsjusza
Wydajność litry/godzinę
8 litrów na godzinę
Szerokość (cm)
19
Głębokość (cm)
27,5
Wysokość (cm)
49,5
Waga (kg)
6,93 kg
Ilość stopni filtracji
3 Stopnie (mineralizacja)
Pojemność zbiornika na wodę
5 litrów (przefiltrowanej wody)
Wydajność membrany
50 GPD (galonów na dzień)
Producent membrany
Aquaphor
Rodzaj kranika
Pojedynczy
Stan
Nowy
Marka
Aquaphor
Model
RO-70S
Kolor dominujący
biały
Waga produktu z opakowaniem jednostkowym
3.5
Do pobrania
Nasi klienci najczęściej pytają o
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:12 201 86 86 lub 512 290 310
Zadaj swoje pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Nasze bestsellery: kompaktowe filtry odwróconej osmozy
Jak wiadomo, systemy odwróconej osmozy to najskuteczniejsze filtry do wody. Niestety mają jedną wadę: zajmują sporo miejsca w szafce podzlewowej. Na szczęście na rynku dostępne są także kompaktowe filtry osmotyczne, dzięki którym zyskasz idealnej jakości wodę, oszczędzając przy tym sporo miejsca.
Czytaj więcej
Negocjuj cenę
Uważasz, że cena tego produktu jest zbyt wysoka? Negocjuj!
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel