Nasze bestsellery: kompaktowe filtry odwróconej osmozy

2021-08-18
Nasze bestsellery: kompaktowe filtry odwróconej osmozy

Nowoczesne filtry osmozy: kompaktowe wymiary, pełnowymiarowa skuteczność!

"Mam fatalną jakość wody w kuchni, ale nie mam miejsca pod zlewem na system osmozy... co polecacie?"

"Chcę stosować filtr odwróconej osmozy, ale ten zbiornik jest strasznie duży... nie dałoby się bez zbiornika?"

...To tylko dwa przykładowe pytania dotyczące wielkości filtrów, jakie często słyszymy w słuchawce telefonu. Obszerne korpusy i pękaty zbiornik wprawdzie zapewniają doskonałą jakość wody, ale w małej kuchni mogą być kłopotliwe. Dobrze rozumiemy, że w niewielkich kuchniach trudno pozwolić sobie na tradycyjny, rozbudowany system osmozy, dlatego zadbaliśmy, by w naszej ofercie pojawiły się najmniejsze filtry osmotyczne dostępne na rynku.

Zapraszamy do zapoznania się z trzema bestsellerami, idealnymi do małej kuchni!


Alabaster: molekularny filtr odwróconej osmozy

Alabaster to sześciostopniowy filtr odwróconej osmozy w eleganckiej obudowie. Działanie wkładów filtrujących uzupełnia mineralizator, który przywraca cenne minerały, utracone w wyniku filtracji. Dzięki temu, że korpusy są zamknięte w eleganckiej, kompaktowej obudowie, łatwiej znaleźć na nie miejsce nawet w niedużej kuchni: na ścianie nad blatem, w pobliżu zlewu, z boku szafki kuchennej... pod zlewem pozostaje wówczas zmieścić jedynie zbiornik na wodę. To sprytne rozwiązanie, idealne dla osób, którym zależy na sześciostopniowej filtracji przy jednoczesnej oszczędności miejsca.

 

alabaster molekularny filtr odwróconej osmozyKompaktowy filtr osmozy Aquaphor RO-70S: prawdopodobnie najmniejsza osmoza na rynku

Aquaphor słynie z innowacyjnych rozwiązań: zarówno tych dotyczących jakości filtracji, jak i samej budowy urządzeń. Kompaktowa odwrócona osmoza RO-70S łączy obie te cechy: nie tylko pozwala uzyskać doskonałej jakości wodę, ale i zaskakuje niewielkimi wymiarami: jest około 2/3 mniejsza od tradycyjnego filtra osmozy!

RO-70S oczyszcza wodę w trzech stopniach. Wstępny filtr liniowy, membrana osmotyczna oraz mineralizator oferują poprawę jakości i smaku wody, pod względem skuteczności zostawiając zwykłe filtry podzlewowe daleko w tyle. Kompaktowe wymiary filtra sprawiają, że jest on idealnym rozwiązaniem do niewielkich pomieszczeń. Zamiast dużego, zajmującego pół szafki zasobnika, w filtr wbudowany został zgrabny, pięciolitrowy zbiornik. Nic dziwnego, że RO-70S od razu stał się hitem sprzedaży!

 

Ro-70S kompaktowa osmoza Aquaphor

 

Aquaphor DWM-31, czyli dzbankowy filtr odwróconej osmozy bez zbiornika

Dzbanki filtrujące wodę kojarzy każdy, ale co może mieć wspólnego dzbanek z filtrem odwróconej osmozy? Dzięki specjalistom Aquaphor okazuje się, że... całkiem sporo :)

Filtr Aquaphor DWM-31 to odwrócona osmoza stworzona z myślą o niewielkich pomieszczeniach, gdzie liczy się każdy centymetr powierzchni. Sprawdzi się również w sytuacji, gdy z różnych powodów nie chcemy montować wylewki do wody filtrowanej. DWM-31 to odwrócona osmoza bez zbiornika i bez wylewki; oczyszczona woda trafia wprost do poręcznego dzbanka, dzięki czemu zawsze mamy pod ręką świeżą, idealnie czystą wodę, zachowując wolną przestrzeń w szafce podzlewowej.


DWM-31 osmoza bez zbiornika od Aquaphor

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021

Polecane

pixel