B25 (MG) MAXFOR. Zadbaj o zdrowie!

B25 MG to uniwersalny wkład do dzbanków filtrujących Aquaphor. Pasuje do modeli Time, Orion, Amethyst, Agat oraz do dzbanków innych popularnych firm. Skutecznie usuwa szkodliwe osady i zanieczyszczenia. Poprawia smak i zapach wody oraz zapewnia ochronę bakteriostatyczną. Zalecany do wody o średnim poziomie twardości (do 200 mg/l). Wkład B25 MG ze złożem mineralizującym wzbogaca wodę o magnez. Zyskasz wodę smaczniejszą i zdrowszą niż kiedykolwiek!

Działanie filtra wody B25 (MG) MAXFOR

B25 to wkład przeznaczony do wody o średnim poziomie twardości. Oczyszcza wodę z zanieczyszczeń takich jak muł, rdza piasek czy szlam. Niweluje chlor, żelazo, ołów, rtęć i miedź. Filtr do dzbanka Aquaphor z magnezem zawiera Aqualen. JEst to zaawansowany technologicznie, włóknisty materiał. Został zaprojektowany i opatentowany przez specjalistów Aquaphor. Dzięki włóknom Aqualen wkład zapewnia filtrację na najwyższym poziomie.

Aqualen właściwości aquaphor

Zdrowsza woda z dzbanka filtrującego. Dlaczego magnez jest istotny?

Prawidłowy poziom magnezu jest niezbędny do prawidłowego funkcjonowania organizmu. Zapobiega chorobom serca i uczuciu zmęczenia. Pomaga obniżyć ciśnienie, wzmacnia naczynia krwionośne. Wspomaga układ nerwowy, a także regenerację mięśni. Niedobór magnezu bywa niebezpieczne i daje nieprzyjemne objawy. Należą do nich przemęczenie czy drżenie powiek i mięśni. Wkład B25 MG wzbogaca wodę o cenny dla zdrowia magnez. Możesz cieszyć się smaczniejszą, zdrowszą wodą!

 

Jak często należy wymieniać wkład B25 (MG) MAXFOR

Producent obliczył wydajność wkładu na 200l lub 2 miesiące. Żywotność jest zależna od jakości wody. Filtr do wody Aquaphor z magnezem posiada kalendarzyk przypominający o wymianie.

 

Jaki filtr do wody pitnej wybrać? Oto szeroka gama wkładów Aquaphor!

  • B100-5 - Filtr do dzbanka aquaphor b100-5. Zalecany do wody o średniej twardości (do 250mg/l)
  • B100-6- Wkład do wody o dużym stopniu twardości (pow. 250mg/l)
  • B100-15- Uniwersalny filtr do wody Aquaphor B100-15 Standard. Przeznaczony do wody o średnim poziomie twardości (do 200 mg/l). Pasuje również do dzbanków innych firm.
  • B100-25 - Uniwersalny filtr do wody Aquaphor b25 Maxfor. Zalecany do wody o średnim poziomie twardości (do 200 mg/l). Pasuje również do dzbanków innych firm.
  • B25 (MG) - Uniwersalny filtr do wody Aquaphor b25 mg. Pasuje również do dzbanków innych firm.