Piankowy filtr do wody FITaqua FCPS1M20B o dokładności 1 mikrona
Polipropylenowy wkład przeznaczony do filtracji mechanicznej o dokładności 1 mikrona. Piankowy filtr wody FCPS1M20B usuwa z wody zanieczyszczenia takie jak piasek, rdza oraz inne cząstki stałe czy zawiesiny. Filtr mechaniczny FCPS1M20B jest podstawowym i najważniejszym elementem do zastosowania w przypadku poprawy jakości wody pitnej i użytkowej oraz ochrony urządzeń AGD. Wkłady piankowe wykonane są z włókniny polipropylenowej gwarantującą dokładną filtrację przy minimalnej redukcji przepływu wody w obiegu. Filtr z pianki polipropylenowej FCPS1M20B przeznaczony jest do korpusów narurowych BB20". Wkład należy stosować wyłącznie do filtracji wody bezpiecznej bakteriologicznie i znanego pochodzenia.
Jak często należy wymieniać wkład piankowy?
Wkłady mechaniczne należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych należy obserwować stopień zanieczyszczenia wkładu i wymieniać go zależnie od jego zużycia.
| Filtr do wody Aquafilter FCPS1M20B | |
|---|---|
| Producent | Aquafilter |
| Model | FCPS1M20B |
| Wielkość | BigBlue 20" |
| Dokładność filtracji | 1 mikron |
| Materiał | Pianka polipropylenowa |
| Zastosowanie | Korpus 20BB |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Temperatura wody | 4° - 45° |
| Żywotność w litrach | 20000 litrów |
| Wymiary | 4,5 cala x 20 cali (11,43 cm x 50,8 cm) |
| Wydajność litr/h | 2000 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,3-0,5 bar |
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.

