Dzień Babci, Dzień Dziadka - jaki prezent dla najbliższych?

2023-01-17
Dzień Babci, Dzień Dziadka - jaki prezent dla najbliższych?

Dzień Babci, Dzień Dziadka 2023 - okaż troskę!

Styczeń to nie tylko czas pełen noworocznych postanowień i planów na Nowy Rok. To także miesiąc, w którym w szczególny sposób myślimy o naszych kochanych Babciach i Dziadkach! To właśnie oni obchodzą w tym miesiącu swoje święta: Dzień Babci 21 stycznia, oraz Dzień Dziadka 22 stycznia. Wśród wszystkich prezentów, oczywiście najcenniejszy jest spędzony wspólnie czas. Jednak jest też coś, co z pewnością ucieszy Seniorów bardziej, niż niejeden upominek: okazanie troski o ich zdrowie. Jaki prezent dla Babci i Dziadka sprawdzi się najlepiej?

Pomysł na prezent dla Babci i Dziadka

Praktyczny, estetyczny, funkcjonalny - to właśnie cechy idealnego prezentu! Nasi Klienci dobrze o tym wiedzą, dlatego często wybierają produkty z naszej oferty na prezent. Co dać Babci i Dziadkowi z okazji ich styczniowego święta? Nasz ekspert radzi, jakie upominki nie tylko ucieszą Seniorów, ale i przysłużą się ich zdrowiu!

Kubek termiczny, butelka termiczna - najmodniejszy gadżet sezonu!

Kubki i butelki termiczne to niezwykle praktyczne gadżety, przydatne nie tylko zimą. Choć zwykle kojarzą się z porcją herbaty czy kawy na wynos w chłodny dzień, to pamiętajmy, że równie dobrze zachowują one chłodną temperaturę napoju. Zatem gorąca herbata podczas zimowych spacerów, ale i schłodzona lemoniada w upalne lato - taki upominek spełnia swoją rolę przez cały rok. To doskonały sposób, by zachęcić Babcię czy Dziadka do dbania o odpowiednie nawodnienie, tak ważne dla kondycji Seniorów.

Najpopularniejszymi produktami z tej kategorii są butelki i kubki termiczne ION8, których niepowtarzalny design zachwycił użytkowników na całym świecie. Występują one w różnych rozmiarach, od 320 ml do aż 920 ml, zatem z pewnością znajdziesz odpowiedni do potrzeb Twoich bliskich.

Dzbanek z filtrem? OK, ale... nie taki zwykły!

Być może Twoi dziadkowie używają już dzbanka filtrującego, a może jest to dla nich zupełna nowość? Tak czy inaczej, zaskocz ich czymś innowacyjnym! 

  • Elektroniczny dzbanek Aquaphor J.Shmidt 500 to zaawansowany filtr, który tylko kształtem przypomina popularne dzbanki filtrujące. W rzeczywistości pod względem jakości filtracji, wyprzedza je o epokę! Shmidt wyposażony jest w pompę i membranę kapilarną, które pozwalają na niezwykle dokładną mikrofiltrację. Dzięki temu, Dzbanek filtrujący Aquaphor J.Shmidt 500 usuwa z wody nawet bakterie i inne drobnoustroje. Woda jest tak bezpieczna, jakby była przegotowana - jest więc w pełni bezpieczna dla zdrowia osób w dojrzałym wieku.

 

 

  • Szklany dzbanek filtrujący Dafi Crystal - w naszym sklepie często spotykamy się z pytaniami o dzbanek z filtrem wykonany ze szkła. Szczególnie często są one wybierane na prezent. Nic dziwnego, bowiem szklany dzbanek z filtrem do wody zachwyca elegancją w nowoczesnym wydaniu! Dzbanek Dafi Crystal to jednak nie tylko naczynie ze szkła - to także estetyczna, kolorowa pokrywka z wbudowanym wskaźnikiem LED. Wskaźnik informuje o stopniu zużycia filtra, co ułatwia jego regularną wymianę. Dzięki temu, woda ma zawsze ten sam idealny smak!