Nasze bestsellery: saturator, filtr nakranowy, dzbanek filtrujący Philips

2021-08-04
Nasze bestsellery: saturator, filtr nakranowy, dzbanek filtrujący Philips

Philips... Nie tylko RTV!

Philips to popularna marka, z którą zetknął się każdy z nas. Produkty Philips cenione są nie tylko za najwyższej klasy design, ale przede wszystkim za niezawodność. Tym, co je wyróżnia, są zaawansowane rozwiązania technologiczne. To cecha, która łączy wszystkie produkty marki Philips: od urządzeń RTV aż po... właśnie tak, filtry do wody!


Klasyczny dzbanek filtrujący w nowoczesnej odsłonie

Marka Philips zdefiniowała dzbanek z filtrem do wody na nowo. Przede wszystkim mikrofiltracja: Wkłady Micro X-Clean ograniczają ilość kamienia, usuwają z wody chlor, metale ciężkie, a nawet mikroplastik. Już na pierwszy rzut oka wyróżnia się swoim stylem: jakościowe materiały i matowe wykończenie białej pokrywy idealnie pasują do nowoczesnej kuchni, a optymalne wymiary dzbanka umożliwiają umieszczenie go na półce po wewnętrznej stronie drzwi lodówki. Dzięki temu zyskujemy wodę nie tylko czystą i świeżą, ale też cudownie schłodzoną.


dzbanek filtrujący philips


Filtr nakranowy Philips: o jedno "kliknięcie" od smacznej wody

Filtry nakranowe Philips cieszą się dużą popularnością. Dużym ich plusem jest wygodna forma: do montażu nie potrzeba narzędzi. Wystarczy zamontować na kranie odpowiednią przejściówkę, podpiąć filtr jednym kliknięciem — i gotowe. Urządzenie jest nieduże, w żaden sposób nie przeszkadza w korzystaniu z kuchennego zlewu. Chcesz jedynie opłukać talerz i nie potrzebujesz filtrowanej wody? Żaden problem! Filtr nakranowy Philips wyposażony został w specjalny przycisk, umożliwiający przełączenie strumienia wody filtrowanej na natrysk wody sieciowej. Dzięki temu woda, której używamy do czynności gospodarczych (sprzątania, zmywania itp.) nie wpływa na szybsze zużycie filtra.

Saturator Philips, czyli jak zrobić wodę gazowaną w domu

Saturator Philips to doskonały sposób na wodę gazowaną w domu. To zgrabne, nieduże urządzenie pozwala nasycić bąbelkami porcję filtrowanej wody i cieszyć się orzeźwieniem bez zbędnego plastiku. Woda gazowana z saturatora to także doskonała baza do domowych napojów: wystarczy wzbogacić ją ulubionymi dodatkami, by ugasić pragnienie bez zbędnego cukru czy barwników.


saturator philips

Idealna woda do kąpieli, czyli filtr prysznicowy Philips 

Swędząca skóra, przesuszone włosy, nieestetyczne zacieki na armaturze... o wszystkich tych problemach można zapomnieć dzięki filtrowi prysznicowemu Philips! Zapewnia on nie tylko tzw. efekt miękkiej wody, ale także zawiera złoże KDF, które zapobiega namnażaniu się szkodliwych drobnoustrojów. Co więcej, filtr prysznicowy Philips zatrzymuje substancje organiczne, usuwa fenol, benzen, pestycydy czy metale ciężkie. Nic dziwnego, że ten produkt w ekspresowym tempie podbił serca naszych klientów!


 

 

Pokaż więcej wpisów z Sierpień 2021

Polecane

pixel