Darmowa dostawa od 200,00 złBezproblemowa rezygnacja do 14 dni
Zamów ponownie info@prostozkranu.pl12 201 86 86, 512 290 310

Poznaj butelki i bidony na wodę ION8: dla dzieci... w każdym wieku! ;)

2022-09-12
Poznaj butelki i bidony na wodę ION8: dla dzieci... w każdym wieku! ;)

ION8: butelki na wodę, które oczarowały cały świat!

Wielorazowe butelki na wodę zyskały w ostatnim czasie dużą popularność. I bardzo dobrze! Używanie ich pozwala zadbać o nawodnienie, jednocześnie ograniczając ilość generowanych odpadów. Wśród wielu dostępnych na rynku butelek i bidonów, warto postawić na produkt jakościowy, który nie tylko będzie cieszył oko i posłuży nam przez długi czas, ale przede wszystkim będzie wykonany z bezpiecznych dla zdrowia materiałów. Nic więc dziwnego, że butelki i bidony ION8 zachwyciły użytkowników na całym świecie. Czym się wyróżniają?


Niepowtarzalny styl

Pierwszą cechą, jaka rzuca się w oczy, jest stylowy i oryginalny wygląd bidonów. Matowy, "szroniony" efekt wykończenia sprawia, że butelki świetnie leżą w dłoni, ale także pięknie się prezentują. Szczególnie urzekające są bidony ION8 dla dzieci: jednorożce, zabawne kotki, a może kolorowe smoki? Wybierać można spośród dziesiątek bajkowych motywów!

Wybór spośród różnych pojemności, kolorów czy nadruków pozwala znaleźć produkt idealnie dopasowany do potrzeb oraz ulubionego stylu.bidony butelki i termosy ION8 dla dzieci

Różne warianty

Butelki i bidony ION8 to doskonały wybór dla dzieci, na rower, na siłownię, dla miłośników pieszych wędrówek... każdy znajdzie wśród nich coś dla siebie! Zwłaszcza że dostępne są różne ich pojemności: małe bidony dla dzieci ION8 pomieszczą 400 ml napoju, większe butelki to 500-600 ml, ale są i największe: na 750 ml lub nawet 1 litr. Innym wartym uwagi wariantem są butelki termiczne ION8 o różnych wielkościach; największy termos z tej serii pomieści prawie 1 litr napoju (920 ml).


Zatyczka Leak Proof — "tajna broń" butelki ION8

Zakrętka butelki ION8 jest nie tylko bardzo estetyczna i wygodna, ale też praktyczna. Pokrywka nie tylko osłania ustnik, pozwalając zachować jego higienę, ale też posiada specjalną blokadę, zapobiegającą rozlaniu napoju w torebce lub plecaku. Wystarczy jeden ruch, by uszczelnić zamknięcie!


Bezpieczne dla zdrowia materiały

Na rynku sporo jest butelek, które może i na pierwszy rzut oka ładnie się prezentują, ale wykonane są z kiepskiej jakości materiałów. Pół biedy, jeśli plastik okaże się mało trwały czy nieestetyczny. Znacznie większym zagrożeniem są szkodliwe substancje, które występują w starego typu tworzywach stucznych. Jednym z najgroźniejszych jest Bisfenol A, czyli BPA. Ma szkodliwy wpływ na poziom hormonów w ludzkim organizmie, prowadząc do niebezpiecznych zaburzeń czy nawet bezpłodności. Przyczynia się też do rozwoju wielu chorób, w tym nawet nowotworów. Dlatego przeraża fakt, że BPA znajdziemy nawet... w butelkach dla dzieci!

Butelki ION8 wykonane są z Recyclonu — bezpiecznego tworzywa bez BPA. Recyclon nie zawiera toksycznych substancji, jest też lekki i odporny na uszkodzenia

Dzięki temu, butelki ION8 bez BPA są w pełni bezpieczne, także dla dzieci.


 

Zobacz butelki ION8 na naszym filmie!

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2022

Polecane

pixel