Wspieramy krakowskie szkoły: 17 dystrybutorów Safe Hands!

2020-09-04
Wspieramy krakowskie szkoły: 17 dystrybutorów Safe Hands!

Nowy rok szkolny: nowe wyzwanie w walce z epidemią

Ostatnie miesiące wszystkim nam upłynęły pod znakiem dbania o zdrowie i bezpieczeństwo. Naszym sprzymierzeńcem w walce z rozprzestrzenianiem się epidemii okazała się dezynfekcja rąk. Początek jesieni przyniósł nowe wyzwanie: nowy rok szkolny. Czas zakasać rękawy i pomóc w zapewnieniu bezpieczeństwa uczniom i nauczycielom!

Wraz z firmą Aqua Solution postanowiliśmy wesprzeć 17 krakowskich szkół, przekazując urządzenia Safe Hands. Są to wysokiej jakości dystrybutory płynu do dezynfekcji, z których korzystają już tysiące użytkowników w naszym kraju. Są bezpieczne i wygodne: można je zawiesić na wysokości dostosowanej do wzrostu uczniów, a dźwignię uwalniającą porcję płynu naciska się łokciem.

 

Jak zgłosić szkołę do akcji?

Jesteś rodzicem ucznia jednej ze szkół na terenie Krakowa? Uważasz, że w placówce powinien pojawić się profesjonalny dystrybutor Safe Hands? Czekamy na Twoje zgłoszenie!


     • Polub nasz Fanpage na Facebooku, dostępny TUTAJ
     • Zgłoszenia przyjmujemy drogą e-mailową na adres info@prostozkranu.pl

     • W zgłoszeniu wystarczy wskazać wybraną szkołę: podać jej nazwę, adres, oraz dane kontaktowe osoby, do której możemy zgłosić się w sprawie odbioru dystrybutora

     • Decyduje kolejność zgłoszeń - urządzenia przekażemy 17 szkołom, które zostaną zgłoszone jako pierwsze

     • Po zakończeniu akcji skontaktujemy się z osobami wskazanymi w zgłoszeniach w sprawie odbioru urządzeń


zgłoś szkołę do akcji!

 

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2020
pixel