Węglowy filtr do wody FITaqua AC-GAC-KDF
Wkład filtrujący wykonany z granulowanego węgla aktywnego. Filtr AC-GAC-KDF usuwa z wody chlor oraz inne zanieczyszczenia organiczne zawarte w wodzie. Filtr węglowy jest podstawowym i jednym z najważniejszych filtrów do zastosowania w przypadku filtracji wody pitnej. Zadaniem filtra węglowego AC-GAC-KDF jest poprawa smaku oraz zapachu spożywanej wody i napojów takich jak kawa lub herbata. Dzięki zastosowanej strukturze granulatu węglowego, woda ma dłuższy kontakt z filtrem co znacznie zwiększa jego skuteczność oraz uniemożliwia wodzie znajdowanie obejść innymi kanałami. Produkt o standardowych wymiarach: 10 cali wysokości oraz 2,5 cala szerokości nadaje się do użycia w przypadku większości systemów odwróconej osmozy oraz korpusów narurowych. Wkład należy stosować wyłącznie do filtracji wody bezpiecznej bakteriologicznie i znanego pochodzenia.
Jak często należy wymieniać wkład węglowy?
Wkłady mechaniczne należy wymieniać co 3-6 miesięcy. Trwałość filtra zależna jest stanu wody wejściowej. W przypadku zastosowania wkładu do korpusów narurowych lub systemów odwróconej osmozy należy obserwować stopień zanieczyszczenia wkładu i wymieniać go zależnie od jego zużycia.
| Specyfikacja filtra wody FITaqua AC-GAC-KDF | |
|---|---|
| Producent | FITaqua |
| Model | AC-GAC-KDF |
| Wielkość | 10 cali |
| Materiał | Węgiel granulowany |
| Zastosowanie | Osmoza, Korpus 10" |
| Żywotność (do) | 6 miesięcy |
| Temperatura wody | 2° - 55° |
| Żywotność w litrach | 26600 litrów |
| Wymiary | 2.5 cala x 10 cali (6,35 cm x 25,4 cm) |
| Wydajność litr/h | 228 litrów/godzinę |
| Spadek ciśnienia | 0,2–0,4 bar |
| Atest PZH | Tak |
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.




