Filtr do wody i saturator GoZero Soda Maker Lite marki Philips: nowości w sam raz na lato!

2022-06-07
Filtr do wody i saturator GoZero Soda Maker Lite marki Philips: nowości w sam raz na lato!

Błyskawiczny filtr do wody i saturator GoZero Lite: poznaj innowacyjne nowości marki Philips!

Marka Philips słynie z produktów łączących nowoczesną technologię i doskonały design. Nie inaczej jest w przypadku filtrów do wody Philips; modele nakranowe, czyli Vert i Orizz, zdobywają doskonałe opinie wśród naszych Klientów. Do naszej oferty dołączają kolejne produkty tej marki. Zobacz jak wygodny może być dostęp do pysznej wody w Twoim domu!

Filtr do wody Philips AWP2980 - znacznie więcej niż dzbanek filtrujący

Błyskawiczny filtr do wody Philips AWP2980 to urządzenie łączące kompaktowe wymiary ze skuteczną filtracją i wygodą obsługi. Już na pierwszy rzut oka Philips AWP2980 przypomina dotykowy dystrybutor wody w wersji mini — strumień wody uwalnia się zbliżając dłoń do sensora!

Zastosowane w filtrze wkłady filtrujące usuwają z wody wszelkie zanieczyszczenia, poprawiając jej smak i jakość. Co istotne, filtracja przebiega nawet 4 x szybciej niż w przypadku tradycyjnych dzbanków filtrujących. Większa jest również pojemność filtra — aż 3 litry, co pozwala na wygodne korzystanie z filtrowanej wody przez wszystkich domowników. Filtr zaprojektowany został tak, że mieści się idealnie na półce po wewnętrznej stronie drzwi lodówki. Dzięki temu zyskujemy dostęp do zawsze świeżej i chłodnej wody za jednym dotknięciem przycisku.

Saturator do wody Philips GoZero Soda Maker Lite — sposób na musujące orzeźwienie

Saturator do wody gazowanej to idealne uzupełnienie funkcjonalności każdego filtra Philips. Filtry pozwalają uzyskać wodę o doskonałej jakości i smaku, a dzięki zastosowaniu saturatora, możemy z łatwością dodać do niej bąbelki! Wielu z nas taka woda smakuje bardziej, co sprzyja częstszemu sięganiu po nią — a tym samym skuteczniejszemu nawadnianiu organizmu. Woda z saturatora to także doskonała baza do domowych, zdrowych lemoniad i innych napojów. Czarny saturator Philips GoZero Soda Maker Lite to nie tylko praktyczne, ale i stylowe urządzenie. Minimalistyczny design oraz matowy efekt wykończenia sprawiają, że pasuje do każdego wystroju i stanowi prawdziwą ozdobę kuchennego blatu.

filtr do wody i saturator Philips

 

Dobierz niezbędne akcesoria

Aby cieszyć się nieprzerwaną pracą filtra wody Philips AWP2980, warto zaopatrzyć się w zestaw 3 wkładów wymiennych. Każdy z nich wystarcza na miesiąc, zapewniając stały dostęp do pysznej, orzeźwiającej wody. Dedykowane wkłady AWP225 sprawiają, że błyskawiczny filtr do wody Philips zostawia tradycyjne dzbanki filtrujące daleko w tyle - nie tylko pod względem nowoczesności, ale przede wszystkim zaawansowanej filtracji.

Decydując się na saturator, warto zaopatrzyć się w dodatkowe butelki do wody gazowanej. Najlepiej wybierać oryginalne produkty - tylko wtedy mamy gwarancję, że butelka jest w pełni kompatybilna z urządzeniem, a więc nie ulegnie rozszczelnieniu czy uszkodzeniu podczas gazowania wody. Warto też zwrócić uwagę na tworzywo, z którego wykonane są butelki. Wybierając oryginalne butelki do saturatora Philips Soda Maker Lite mamy pewność, że będzie to trwałe, bezpieczne dla zdrowia tworzywo bez szkodliwych związków BPA.

 

 

 

ile wody powinno się pić dziennie

Pokaż więcej wpisów z Czerwiec 2022

Polecane

pixel