Filtr podzlewowy Aquaphor Kryształ B ECO: czysta woda bez bakterii!

2021-10-13
Filtr podzlewowy Aquaphor Kryształ B ECO: czysta woda bez bakterii!

Domowy sposób na krystaliczną jakość wody z kranu

Kiedy myślimy o precyzyjnej filtracji wody, przed oczami mamy skomplikowane, zaawansowane urządzenia rodem z laboratorium. Ponieważ domowa filtracja często kojarzy się głównie z dzbankami filtrującymi, funkcjonalność niektórych podblatowych filtrów do wody może zaskakiwać. Czy filtr kuchenny może zatrzymać bakterie a nawet wirusy?

AQUAPHOR Kryształ B ECO — woda pitna bez bakterii i alergenów

Podszafkowy filtr do wody Aquaphor Kryształ B ECO zapewnia mikrofiltrację wody dzięki membranie kapilarnej. Jej zadaniem jest zatrzymywanie zanieczyszczeń do 0,1 mikrona. Usuwa więc nie tylko chlor, metale ciężkie, pestycydy i toksyny, ale nawet bakterie, wirusy i pasożyty. Oprócz filtra z membraną kapilarną, Kryształ B ECO Posiada filtry na bazie węgla aktywnego, wykonane w technologii Carbonblock. Dodatkowo wzbogacone są włóknami Aqualen - wszystko to sprawia, że Kryształ B ECO oczyszcza wodę precyzyjnie, szybko i kompleksowo.
Jak działa złączę click and turn w produktach Aquaphor


Bezpieczna woda bez gotowania

Co to oznacza w praktyce? Mikrofiltracja zapewnia efekt idealnie bezpiecznej wody bez konieczności jej gotowania. Nie wymaga też stosowania chemicznej dezynfekcji. Dlatego filtr Aquaphor Kryształ B ECO ma opinie najlepszego rozwiązania, oferującego wodę bezpieczną nawet dla alergików, dzieci czy osób starszych. Woda po takiej filtracji nadaje się nie tylko do bezpośredniego picia, ale jest także idealną bazą do posiłków i zup, które stają się nie tylko smaczniejsze, ale przede wszystkim: zdrowsze.

Ekspert radzi:

Kryształ B ECO to doskonały wybór, jeśli naszym priorytetem jest zapewnienie bezpiecznych napojów i posiłków naszym domownikom. Membrana kapilarna zawarta we wkładzie K7B zapewnia 100% ochrony przed bakteriami, nie przepuści też wirusów czy innych mikroorganizmów.Wymiana wkładów:

Żywotność wkładów to około 6 miesięcy. Po tym czasie należy wymienić je na nowe, wybierając jedną z sugerowanych konfiguracji. Jak przystało na filtry podzlewowe Aquaphor, wymiana wkładów w filtrze Kryształ B ECO jest dziecinnie prosta. Dzięki głowicy wyposażonej w złączę Click&Turn, cały proces zajmuje kilkadziesiąt sekund. Wystarczy wcisnąć przycisk i obrócić wkład.


Złącze Click And Turn Aquaphor

Podsumowując:

Filtr podzlewowy Aquaphor Kryształ B ECO to doskonałe rozwiązanie do każdej kuchni. Dzięki membranie kapilarnej, zatrzymującej zanieczyszczenia o 125 razy mniejsze od ludzkiego włosa, prosta każdemu zadaniu. Tak dokładnie oczyszczona woda sprawdzi się nawet w przypadku alergików, dzieci czy osób starszych, których posiłki i napoje wymagają idealnej jakości wody.Chcesz Poznać bliżej rodzinę filtrów Kryształ? Zobacz nasz film!


 

Pokaż więcej wpisów z Październik 2021

Polecane

pixel