Zasady działania produktów Aquaphor ze złączem Click&Turn

2019-11-22
Zasady działania produktów Aquaphor ze złączem Click&Turn

Zasada działania produktów ze złączem Click & Turn Aquaphor.

Aquaphor to firma, która na swoim koncie ma mnóstwo opatentowanych technologii. Nie bez powodu filtry odwróconej osmozy Aquaphor zdominowały zestawienie w naszym rankingu filtrów wody. Wśród rozwiązań technologicznych Aquaphor są takie, które udoskonalają działanie filtrów, ale również takie, które ułatwiają ich obsługę czy wymianę. Jedną z innowacji, z których słynie Aquaphor, jest złącze Cick & Turn. Ich produkty są jednymi z bardziej zaawansowanych technologicznie, jednocześnie najłatwiejszych w obsłudze. Aquaphor stara się uprościć obsługę swoich filtrów maksymalnie. Ich rozwiązania pozwalają każdemu klientowi z łatwością wymieniać wkłady samemu. Takie rozwiązanie nie wymaga korzystania z usług serwisu, dlatego w dłuższej perspektywie pozwala na obniżenie kosztów eksploatacji filtra.

 

Aquaphor Click & Turn w praktyce

Technologia Click & Turn ma całe mnóstwo zalet. To nie tylko łatwa, szybka i bezproblemowa wymiana. Głowice wykonane w tej technologii wyposażone są w zabezpieczenie przed przypadkowym wykręceniem wkładu. Bez wciśnięcia przycisku, nie jesteśmy w stanie filtra wyciągnąć. Zapobiega to przypadkowemu oraz samoistnemu wyciągnięciu filtra. Kolejnym bardzo dużym plusem tej technologii jest jej szczelność. Wszystkie uszczelki zapewniające szczelność połączenia filtrów z głowicą znajdują się na filtrach. Dzięki temu za każdym razem, kiedy wymieniamy filtry, zakładamy również całkiem nowe uszczelki. Każdy, kto używa standardowych filtrów korpusowych już kilka lat, miał nieprzyjemne doświadczenie z wyciekami. Tym bardziej jest ono uciążliwe, że często trudno jest dobrać pasujące uszczelki. Wystarczy, że producent nieznacznie zmieni wymiar korpusów, aby dotychczas stosowane uszczelki przestały spełniać swe zadanie. Często wyciek ze standardowego korpusu wymusza wymianę całości ze względu na brak dostępności uszczelek. W urządzeniach Aquaphor Click & Turn ten problem nie występuje. Sprzedajemy i sami stosujemy ich produkty od wielu lat. Z wyciekiem z połączenia głowica-filtr nie spotkaliśmy się jeszcze nigdy.

 

Aquaphor click & turn


Aquaphor Click & turn

Click & Turn Aquaphor – podsumowując

Click & Turn to technologia, którą zawsze z czystym sumieniem polecamy. Jest to jeden z powodów popularności systemów odwróconej osmozy Aquaphor. Takie rozwiązania zawsze są maksymalnie przyjazne użytkownikowi. Chociaż same filtry są faktycznie droższe niż filtry liniowe czy wkłady do korpusów, to i tak oszczędzamy. Wymiany wkładów z łatwością możemy dokonać samemu. Ceny usługi wymiany wkładów zawsze przekraczają różnicę miedzy filtrami standardowymi a filtrami Aquaphor Click&Turn. W efekcie koszt eksploatacji jest niższy, a wymiana wkładów nie przysparza żadnych trudności. co to znaczy woda osmotyczna?

Pokaż więcej wpisów z Listopad 2019

Polecane

pixel