Butelki i bidony filtrujące

( ilość produktów: 99 )

Butelka filtrująca do wody kranowej - niezawodny sposób na czystą i smaczną wodę gdziekolwiek jesteś!

Coraz popularniejsze stają się butelki do filtrowania wody. Trudno się temu dziwić. Żyjemy aktywnie, w ciągłym ruchu. Wychodzimy z domu rano, wracamy wieczorem. Praca, zakupy, siłownia, czy inne aktywności, sprawiają, że zawsze warto mieć przy sobie butelkę z wodą. W końcu odpowiednie nawadnianie organizmu, to przepis nie tylko na zachowanie zdrowia, ale również dobrego wyglądu. Bidony filtrujące sprawiają, że wszędzie tam, gdzie jesteśmy, czystą, bezpieczną dla zdrowia i smaczną wodę możemy mieć zawsze przy sobie.

Bidony na wodę dostępne w naszym sklepie są poręczne, wygodne, wykonane z materiałów bezpiecznych, najnowszej generacji. Co więcej, są odporne na wszelkiego rodzaju uszkodzenia, które mogą się przytrafić podczas codziennego przewożenia i użytkowania. Butelki do filtrowania wody z kranu dzięki przemyślanej konstrukcji nie otworzą się, nawet podczas potrząsania czy aktywności fizycznej. Aby utrudnić bidonowi wyślizgnięcie się z dłoni, każda butelka posiada specjalne wykończenie. Możesz zatem śmiało zabrać ją wszędzie tam, gdzie będzie niezbędna, bez obaw o zniszczenie. Butelki nie zawierają BPA (bisfenol A), czyli szkodliwego dla zdrowia związku chemicznego, który stosuje się do produkcji tworzyw sztucznych. Nasze produkty są BPA free, dlatego można z nich podawać wodę nawet małym dzieciom.

Dlaczego warto wybrać bidon z filtrem?

Do plusów posiadania butelki z filtrem, które zostały wymienione wyżej, należy dopisać również prostotę użytkowania. Butelki mają filtr wymienny, który oczyszcza wodę do około 150 litrów lub przez cztery tygodnie. Po zużyciu należy wymienić wkład filtrujący. Nie musisz przejmować się, że będziesz miał trudności ze znalezieniem właściwego filtra do swojego modelu bidonu. W naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz, aby Twoja butelka na wodę z filtrem, służyła Ci jak najdłużej. Biorąc pod uwagę dobro naszej planety, warto postawić na takie rozwiązanie. Jedna butelka, wymienne filtry, trwałe materiały - to wygodna i ekologiczna alternatywa dla zalewającego nasz glob plastiku. Filtr zawarty w butelce skutecznie eliminuje z wody chlor, metale ciężkie, zanieczyszczenia, bakterie, piasek, rdzę i tym podobne niepożądane substancje, które mogą znajdować się w wodzie płynącej z kranu.

Co zyskujemy, wybierając bidon filtrujący wodę?

Lepsze walory smakowe oraz zapach wody, co z pewnością docenią osoby, które nie przepadają za smakiem zarówno tak zwanej kranówki, jak i wody przegotowanej. Na obydwa czynniki wpływ ma zazwyczaj kiepska jakość wody, która leci z naszych kranów. Najczęściej jest twarda, a niekiedy można ją nawet zaklasyfikować do kategorii bardzo twardej. Odbija się to na smaku nie tylko wody w czystej postaci, ale również wszelkich przygotowywanych na jej bazie napojów czy potraw. Dlatego, tak ważne jest, aby nie tylko w domu, ale również poza nim, zadbać o wodę najwyższej jakości. Tylko wtedy chętnie będziemy ją pili, co jest nie tylko zdrowe, ale również ekonomiczne. Unikniemy dzięki temu wydatków na wodę mineralną, która często jest stosowana jako smaczniejszy zamiennik.

Każda osoba, która często przebywa poza domem, jest aktywna fizycznie lub po prostu dba o swoje zdrowie, powinna się zaopatrzyć w bidon z filtrem. Dzięki niemu możesz całkowicie zrezygnować z wody butelkowanej i cieszyć się wyśmienitym smakiem i niedrażniącym zapachem wody.

Butelki do filtrowania wody dostępne w naszym sklepie wyróżnia wysoka jakość, najlepsze ceny, wydajność, przemyślana konstrukcja, prosta i nieskomplikowana wymiana wkładów filtrujących oraz wygoda użytkowania. To dobrze wydane pieniądze. Już po kilku dniach korzystania z tego typu butelki, trudno Ci będzie wyobrazić sobie, jak do tej pory radziłeś sobie bez niej. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą butelek filtrujących takich marek jak Aquaphor, Brita, Dafi i tym podobne. Wszystkie osoby, które cenią ekologiczne i nowoczesne rozwiązania, będą usatysfakcjonowane.

Butelki filtrujące wodę z kranu to nowoczesne i ekologiczne produkty. Nowością w ofercie Brita są stylowe butelki i bidony do wody z filtrem. Sekret ich skuteczności to filtr węglowy Brita MicroDisc. Pozwala on na bieżącą filtrację wody podczas picia. Wielorazową butelkę filtrującą Brita napełnia się wodą z kranu. Wkład węglowy oczyszcza wodę, poprawia jej smak i zapach. Niweluje nadmiar chloru, dzięki czemu woda jest smaczniejsza i zdrowsza. Firma Brita proponuje butelki filtrujące wodę w dwóch wariantach. Brita Fill&go Vital to butelka filtrująca w eleganckiej odsłonie. Brita Fill&Go Active to bidon do filtrowania wody w sportowym stylu. Butelki filtrujące wodę Brita zdobywają najlepsze opinie we wszelkich rankingach. W naszej ofercie można wybierać spośród pojedynczych produktów jak i gotowych zestawów.

pixel