Nasze bestsellery: zestawy z filtrem osmozy Morion!

2021-09-15
Nasze bestsellery: zestawy z filtrem osmozy Morion!

Jaki filtr odwróconej osmozy do domu wybrać, która osmoza jest najlepsza...

Brzmi znajomo, prawda? :)

Każdy, kto kiedykolwiek szukał odpowiedzi na te pytania, z pewnością zauważył jak dobre opinie ma filtr RO - 101s, czyli popularny Morion od Aquaphor. Nic dziwnego: nie tylko zapewnia najwyższy poziom oczyszczenia wody, ale jest przy tym niezwykle prosty w obsłudze. Dodatek włókna Aqualen w złożu filtracyjnym, kompaktowe wymiary czy możliwość samodzielnej wymiany wkładów to tylko niektóre jego zalety. 

Aby korzystanie z Moriona było jeszcze wygodniejsze, skomponowaliśmy zestawy, które szybko zdobyły popularność wśród naszych Klientów. Co w nich znajdziemy?


Filtr osmotyczny Aquaphor Morion i zapas wkładów - na rok lub dwa!

+Bidon filtrujący Aquaphor City w wybranym kolorze


To oczywiste: jeśli chcemy mieć idealną wodę, musimy regularnie wymieniać wkłady do filtra osmozy Morion. W przypadku Moriona, wkłady można wymienić samodzielnie, w dodatku praktycznie jedną ręką. Jedyna trudność polega więc na tym, żeby... zamówić zestaw wkładów na czas ;)

Dlatego proponujemy zestawy, które pozwolą zapomnieć o zamawianiu wkładów przez pierwszy rok lub dwa użytkowania. W zestawie znajdziesz też butelkę filtrującą Aquaphor City w wybranym kolorze, by wodą filtrowaną cieszyć się także poza domem. Co więcej, zestaw z wkładami na dwa lata zawiera baterię trójdrożną dla jeszcze wygodniejszego korzystania z wody filtrowanej.

 

filtr odwróconej osmozy RO - 101S Morion Aquaphor

 

 

Idealnie czysta woda alkaliczna - jak ją zrobić? Morion z wkładem Biocera!

Woda alkaliczna cieszy się opinią prozdrowotnej. Posiada wysokie ph, które ma korzystnie pływać na równowagę kwasowo-zasadową w organizmie, a także sprzyjać lepszemu nawodnieniu. W wielu sklepach można kupić butelkowaną wodę alkaliczną, ale jej cena spędza sen z powiek... dlatego dużą popularnością cieszą się liniowe wkłady jonizujące wodę, które pozwalają uzyskać taki sam efekt w domu.

Przedstawiamy filtr osmozy Morion w zestawie z wkładem Biocera, czyli najlepszy sposób na alkalizację wody w domu!

 

Filtr odwróconej osmozy Morion z baterią trójdrożną w zestawie

Popularnym sposobem na pobieranie wody filtrowanej są specjalne, osobne wylewki. Mają one jednak pewną wadę: wymagają dodatkowego miejsca w obrębie zlewu, do tego nierzadko ich montaż wiąże się z wierceniem dziury w blacie. Rozwiązaniem są baterie trójdrożne, czyli wyposażone w dwa perlatory. Umożliwiają pobieranie z jednego kranu zarówno wody filtrowanej, jak i sieciowej. W przypadku filtra Morion, montaż baterii trójdrożnej nie wymaga żadnych przeróbek czy dodatkowych akcesoriów: po prostu zamiast dołączonej w zestawie wylewki, instalujemy baterię trójdrożną.

 

Podsumowując...

Morion powstał jako odpowiedź na oczekiwania najbardziej wymagających Klientów: dokładność filtracji, zaawansowana technologia, łatwość obsługi - to właśnie cechy filtra Aquaphor RO101-S. Szukając najlepszego filtra odwróconej osmozy, warto postawić na jakość i wygodę, którą zapewni Morion w zestawie z akcesoriami.

 

 

najmniejsze filtry odwróconej osmozy

Pokaż więcej wpisów z Wrzesień 2021

Polecane

pixel