Water to GO!

2019-07-09
Water to GO!

Butelki Brita Fill&Go, czyli czysta woda wszędzie tam gdzie jesteś!

Lato czasem potrafi zaskoczyć upałem. Kiedy temperatura nie spada poniżej 30° C, częściej niż zwykle sięgamy po wodę. Półki marketów z popularnymi wodami świecą pustkami a góry plastikowych butelek wciąż rosną. Brita znana ze swojego ekologicznego podejścia postanowiła znaleźć rozwiązanie tego problemu. I w taki oto sposób powstała seria "Fill&Go".


Filtrujące Butelki, Karafki i Bidony: dostęp do wody przefiltrowanej w Twojej dłoni!

Dzbanki filtrujące to jeden z najpopularniejszych systemów filtracyjnych w Polsce. Jednak taki dzbanek ciężko zabrać ze sobą na spacer, do pracy, na poranny jogging czy siłownię. Na szczęście już nigdy nie będziemy musieli zmagać się z tym problemem. Brita przygotowała rewelacyjne i proekologiczne rozwiązanie w postaci butelek, karafek oraz bidonów. Te produkty wyposażone są w bardzo wydajne filtry węglowe, które są proste w wymianie i użytkowaniu. Do wyboru mamy kilka wariantów kolorystycznych oraz 3 produkty o różnym przeznaczeniu. Oto filtrujące bidonybutelkikarafki Brita!


Sportowy bidon z filtrem Brita

Fill&Go Active to seria bidonów wyprodukowana z myślą o ludziach aktywnie spędzających czas. Bidon wykonany jest z odpornego, elastycznego tworzywa, o wysokiej odporności na uszkodzenia. Bidon Posiada również uchwyt dzięki, któremu możemy go przypiąć np. do paska


Brita Fill&Go Active

Stylowa butelka z filtrem Brita

Fill&Go Vital to pięknie, stylowe butelki, wykonane z trwałego tworzywa. Rewelacyjny design i piękna kolorystyka składają się w niepowtarzalną całość. Fill&Go Vital to świetny produkt do zabrania do pracy czy na spacer. Cztery piękne warianty pozwalają dobrać butelkę do swojego stylu. Butelka Brita pozwala delektować się pyszną, świeżo przefiltrowaną wodą, a jednocześnie stanowi modny gadżet :)


Brita Fill&Go Vital

Elegancka karafka z filtrem Brita

Fill&Serve to produkt o nieco innym przeznaczeniu, niż wyżej wspomniane butelki i bidony. Fill&Serve to karafka przeznaczona głównie do użytkowania w domu, ale świetnie sprawdzi się np. podczas grilla czy pikniku. Nowoczesny design pozwala się jej wpasować praktycznie w każde wnętrze. Zaskakuje nie tylko pyszną, świeżo przefiltrowaną wodą, ale też nietuzinkowym stylem.Brita Fill&Go Active

Koniec z przepłacaniem za wodę i produkowaniem ton plastikowych butelek!

Fill&Go to seria produktów, które pozwalają oszczędzić pieniądze, a zarazem zredukować ilość plastikowych odpadów. Produkty z serii Fill&Go kosztują średnio 40-80 zł a filtry około 40 zł za komplet 3 sztuk. Jeden filtr wystarcza nam na aż 150 litrów wody lub 4 tygodnie. W związku, z czym za filtry na 450 litrów pysznej wody płacimy jedynie 40 zł. Gdybyśmy chcieli kupić tyle litrów wody butelkowej, zapłacilibyśmy za to 10 razy tyle, produkując przy tym całą górę plastikowych butelek.

Jak widać, Brita po raz kolejny pokazuję, że można inaczej, lepiej i taniej. Oszczędzamy pieniądze, dbamy o ekologie a przy tym mamy zawsze dostęp do pysznej wody. Pozostaje jeszcze tylko jedno pytanie — Jaki kolor wybierasz? :)
jakie zupy są niskokaloryczne wpływ twardej wody na skórę

 

Pokaż więcej wpisów z Lipiec 2019

Polecane

pixel