Supreme RO8 Premium Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Supreme RO8 Premium Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Supreme RO8 Premium Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Supreme RO8 Premium Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Supreme RO8 Premium Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Supreme RO8 Premium Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem

Supreme RO8 Premium Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem

 • Supreme RO8 Premium to system filtrujący dający wodę doskonałej jakości. Oprócz mineralizacji urządzenie zapewnia wodę o pH minimum 8.5.
Producent: Supreme
Kod produktu: Supreme RO-8 PR

Wybierz wariant:

1 150,00 zł
/ szt.
Gwarantujemy najniższą cenę. Znalazłeś ten produkt taniej?
Przedstaw nam swoją ofertęNegocjuj cenę
Bezpieczne zakupy - 14 dni na zwrot
Kup teraz, zapłać za 30 dni
wystarczy wypełnić formularz
Zadzwoń i zamówtel. 12 201 86 86 (Pon.-Pt. 9:00-17:00)

Zobacz zestawy z tym produktem

Supreme RO8 Premium Ośmiostopniowy filtr odwróconej osmozy z czarnym kranem

Supreme RO8 Premium Ośmiostopniowy filtr odwróconej osmozy z czarnym kranem
1 249,99 zł
1 219,99 zł
oszczędzasz: 30,00 zł
Supreme producent filtrów do wody

Ośmiostopniowy filtr odwróconej osmozy Supreme RO8 Premium z jonizatorem i alkalizatorem

Polski producent Supreme jest przodującym przedsiębiorstwem zajmującym się produkcją filtrów do wody. Jednym z najnowocześniejszych produktów znajdujących się w jego ofercie jest ośmiostopniowy system odwróconej osmozy Supreme Premium RO8. Jego sercem jest nowoczesna membrana odwróconej osmozy o wydajności 100 GPD, która charakteryzuje się wysoką wydajnością, jest w stanie przefiltrować 378l wody w ciągu 24 godzin. Oprócz dostarczania krystalicznie czystej wody filtr wzbogaca ją o niezbędne minerały poprawiające smak i wpływające pozytywnie na organizm. Stanowiący element zestawu jonizator dodatkowo polepsza walory zdrowotne, a zastosowany filtr bioceramiczny skutecznie podnosi pH wody, alkalizuje oraz obniża jej ORP, co ogranicza liczbę wolnych rodników mogących powodować wiele chorób. Filtrowana woda zostaje wzbogacona o pierwiastki mineralne, takie jak potas, sód, wapń czy magnez. Picie jej to więc samo zdrowie!

 

Jak działa i co oczyszcza filtr odwróconej osmozy Supreme RO8 Premium?

Cechą charakterystyczną osmotycznego filtra wody Supreme Premium RO8 jest jego dokładność. Dzięki zastosowaniu membrany o dokładności 0,0001 mikrona woda wypływająca z urządzenia jest krystalicznie czysta i pozbawiona nie tylko dużych cząsteczek, takich jak piasek, muł czy kawałki rdzy, ale także tak małych obiektów, jak bakterie, wirusy czy pozostałości pestycydów. Wszystko to jest zasługą membrany osmotycznej, która jest kluczem do skutecznej filtracji wody. Jej budowa zapobiega przedostaniu się na drugą stronę 99,9% obiektów. Jest to więc ochrona, przez którą nie przedostanie się żaden nieproszony gość!

 

Zalety filtra odwróconej osmozy SUPREME RO8 PREMIUM

 

Budowa i działanie odwróconej osmozy Supreme Premium RO8

Co sprawia, że filtry Supreme Premium są tak skuteczne? Przede wszystkim jakość wykorzystanych materiałów. Produkowane w Europie elementy, z których składa się filtr, są najwyższej jakości i spełniają wszelkie normy dotyczące bezpieczeństwa. Zostało to potwierdzone stosownymi atestami zarówno przez Państwowy Zakład Higieny (PZH), jak i amerykańską National Sanitation Foundation (NSF) zajmującą się certyfikacją i testowaniem produktów pod kątem ich bezpieczeństwa dla zdrowia. Oprócz doskonałych parametrów filtrujących wyróżnia się także innymi ważnymi cechami. Przede wszystkim zestaw jest niezwykle estetyczny. Dzięki nowoczesnej, a jednocześnie praktycznej konstrukcji świetnie będzie wyglądać w każdej kuchni. Zastosowanie szybkozłączek pozwala na błyskawiczny montaż urządzenia oraz jego późniejszą konserwację nawet bez zastosowania profesjonalnych narzędzi. Wymiana filtrów jest dzięki temu łatwa jak nigdy. Odpowiednia konstrukcja to także większy komfort. Dołączona do zestawu wylewka umożliwia korzystanie zarówno z wody zdemineralizowanej, a więc idealnie nadającej się do celów gospodarczych (na przykład w żelazkach), jak i wzbogaconej o niezbędne mikroelementy, którą można z powodzeniem użyć do przygotowywania posiłków i napojów.

 

Jakie wkłady filtrujące wchodzą w skład zestawu:

 • Wkład piankowy Supreme S-PP20-BC - jest to mechaniczny filtr wody, którego głównym zadaniem jest zatrzymanie zanieczyszczeń większych niż 20 mikronów. Chodzi tu przede wszystkim o piasek, muł czy rdzę, które mogą znajdować się w wodzie. Ten konkretny rodzaj filtra posiada także właściwości bakteriostatyczne, bakterie zawarte w wodzie nie mają dobrych warunków do rozwoju.

 • Wkład węglowy Supreme S-BL – drugi w kolejności jest filtr z węgla aktywnego. Jego funkcja to przede wszystkim wyłapanie cząsteczek chloru znajdujących się w wodzie. Jest to istotne z dwóch powodów. Po pierwsze, nadmiar chloru nie jest obojętny dla naszego organizmu. Po drugie, pierwiastek ten może doprowadzić do zniszczenia membrany osmotycznej, która jest ważnym elementem zestawu filtrującego.

 • Wkład piankowy Supreme S-PP5-BC – drugi z zastosowanych filtrów mechanicznych. Wykonany z pianki polipropylenowej, jego przepustowość jest znacznie mniejsza i wynosi tylko 5 mikronów. Prócz wyłapania pozostałych w wodzie cząsteczek stałych jego zadaniem jest niedopuszczenie do następnego etapu filtracji pyłu, który może wydobyć się z filtra węglowego. Filtr ma także właściwości bakteriostatyczne.

 • Membrana osmotyczna 100 GPD – najważniejszy element filtra osmozy. Dzięki dokładności filtracji wynoszącej 0,0001 mikrona zatrzymuje właściwie wszystkie pozostałe zanieczyszczenia, zarówno biologiczne, jak i mechaniczne, w tym większość bakterii i wirusów. Warto zwrócić szczególną uwagę na jej wydajność wynoszącą 100 GDP, co jest równe 378 litrom na dobę.

 • Wkład węglowy Supreme S-L-CARB-QC – filtr liniowy z węglem aktywnym z łupin kokosa, jego zastosowanie ma na celu poprawę walorów zapachowych i smakowych wody.

 • Wkład mineralizujący Supreme S-L-MIN-QC – po przejściu przez membranę odwróconej osmozy woda pozbawiona jest wszelkich składników, mineralizujący wkład liniowy pozwala na ich ponowne dostarczenie.

 • Jonizator Supreme S-L-FIR – przedostatnim etapem filtracji jest przejście wody przez wkład jonizujący, którego zadaniem jest rozbicie klastrów wody na mniejsze, co przekłada się na szybsze i lepsze nawodnienie organizmu.

 • Wkład bioceramiczny Supreme S-L-FIR-BIO – ostatni element zestawu alkalizuje wodę poprzez podniesienie jej pH, obniża ORP wody i mineralizuje ją.

Niezwykle ważne jest aby cyklicznie przeprowadzać serwis filtra polegający na wymianie wkładów filtrujących. Częstotliwość wymiany wkładów zależy od wielu czynników np. jakości wody sieciowej, zalecamy jednak wymianę filtrów nie rzadziej niż co 6 miesięcy, a samą membranę co 18-24 miesiące. Kluczowe jest, aby monitorować jakość wody i podejmować odpowiednie działania w przypadku zmiany jej koloru, zapachu lub smaku.

W naszym asortymencie posiadamy dedykowany komplet 5 wkładów, które należy wymieniać co pół roku. Wymiana wkłady S-L-FIR oraz S-L-FIR-BIO zależy od ilości przefiltrowanej wody, zalecamy wymianę tych wkładów co 6-12 miesięcy.

Schemat połączeń w systemie odwróconej osmozy

 

Co wyróżnia serię systemów odwróconej osmozy Supreme Premium?

Filtry Supreme Premium, jak wskazuje sama nazwa, to zaawansowane technologicznie filtry kuchenne RO, które od konkurencyjnych urządzeń odróżnia kilka unikatowych cech – przede wszystkim jest to wydajność. Membrana 100 GDP to 378 litrów przefiltrowanej wody na dobę. Przy standardzie oferowanym w innych urządzeniach, a więc 50 lub 75 GDP, jest to skok – o około 100–200 litrów dziennie. Seria ta charakteryzuje się także dużymi walorami estetycznymi. Podwójna chromowana wylewka idealnie dopasuje się zarówno do nowoczesnych wnętrz, jak i klasycznie urządzonych kuchni. Dużą zaletą zestawu jest także łatwość jego montażu oraz serwisowania. Filtry liniowe wyposażone w szybkozłączki można bardzo szybko, bez specjalistycznych narzędzi, osadzić w urządzeniu, co ułatwia dokonywania okresowych wymian. Eliminuje to także konieczność stosowania w ich przypadku uszczelniających taśm.

Najważniejsze cechy filtra Supreme RO8 Premium

 

Co zawiera kompletny zestaw ośmiostopniowego systemu odwróconej osmozy Supreme RO8 Premium?

Wybierając filtr osmotyczny Supreme Premium RO8, otrzymujesz zestaw niezbędnych akcesoriów oraz elementów montażowych.

W komplecie znajdują się następujące elementy:

 1. Stylowa i elegancka podwójna wylewka z możliwością obrotu o 360 stopni wyposażona w ceramiczne zawory.

 2. Niezbędne elementy montażowe.

 3. Filtr osmotyczny wraz ze zbiornikiem na wodę.

 4. Zestaw wkładów filtrujących wodę.

 

Najważniejsze cechy filtra Supreme RO8 Premium:

 • Ośmiostopniowy proces filtracji - zaawansowany proces pozwala na usunięcie z wody szerokiego spektrum zanieczyszczeń, w tym bakterii, wirusów, metali ciężkich oraz innych szkodliwych substancji.

 • Wysoka efektywność - dzięki membranie osmotycznej 100 GPD filtr charakteryzuje się wysoką efektywnością w oczyszczaniu wody przy jednoczesnym minimalizowaniu strat wody, co jest istotne z punktu widzenia ochrony środowiska i ekonomii użytkowania.

 • Łatwość instalacji i użytkowania - zaprojektowany z myślą o prostocie instalacji i obsługi. System jest łatwy w montażu i nie wymaga specjalistycznej wiedzy, wkłady filtrujące montowane są na szybkozłączki, które ułatwiają akcje serwisowe.

 • Modułowa konstrukcja - pozwala na łatwą rozbudowę i dostosowanie do indywidualnych potrzeb użytkowników, dzięki czemu można go skonfigurować w taki sposób, aby najlepiej odpowiadał specyficznym wymaganiom dotyczącym jakości wody.

 • Wymiary: filtr 500 mm x 150 mm x 450 mm (wys. x gł. x szer), zbiornik na wodę 345 mm x 235 mm (wys. x średnica).

Specyfikacja techniczna filtra Supreme Premium RO8
Dostępność produktu
Produkt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynku
Tak
Rodzaj połączenia 1
3/8 cala
Ciśnienie maksymalne
6 Bar
Ciśnienie minimalne
2,8 Bar
Minimalna temperatura wody
4 stopnie Celsujsza
Maksymalna temperatura wody
45 stopni Celsjusza
Szerokość (cm)
30 cm
Głębokość (cm)
45
Wysokość (cm)
50 cm
Waga (kg)
7
Ilość stopni filtracji
6 stopni
Pojemność zbiornika na wodę
12 litrów (6-8 użytkowej)
Wydajność membrany
100 GPD
Rodzaj kranika
podwójny
Pojemność zbiornika
plastikowy
Wymiary zbiornika ciśnieniowego (wysokość x średnica)
345mm x 235 mm
Do pobrania
Nasi klienci najczęściej pytają o
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:12 201 86 86 lub 512 290 310
Zadaj swoje pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Ranking filtrów odwróconej osmozy - TOP5 Filtrów osmotycznych 2024!
Odkryj sekret krystalicznie czystej wody w Twojej kuchni dzięki filtrom odwróconej osmozy! W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze pytania oraz przedstawimy nasz ranking TOP 5 filtrów osmotycznych, które świetnie radzą sobie z szerokim spektrum zanieczyszczeń oraz wzbogacają wodę o cenne minerały! Przekonaj się, które urządzenia wyróżniają się na rynku i mogą podnieść jakość wody pitnej w Twoim domu!
Czytaj więcej
Dezynfekcja systemów odwróconej osmozy
Filtr odwróconej osmozy na co dzień zapewnia nam krystalicznie czystą wodę. Aby tak było, musimy odpowiednio dbać o urządzenie. Niezbędna jest jego regularna dezynfekcja. W jaki sposób ją przeprowadzić, aby uniknąć skażenia filtra bakteriami?
Czytaj więcej
Co oznacza termin 'woda osmotyczna'?
Filtry odwróconej osmozy mają opinię najlepiej oczyszczających wodę. Wodę po takiej filtracji nazywamy osmotyczną. Czy woda osmotyczna jest zdrowa? Czym właściwie różni się od destylowanej?
Czytaj więcej
Negocjuj cenę
Uważasz, że cena tego produktu jest zbyt wysoka? Negocjuj!
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel