Poidełko wody M-2APE

2020-04-20
Poidełko wody M-2APE

Poidełko wody M-2APE – czyli woda pitna bez dotykania! Nasza odpowiedź na wirusy

W swojej ofercie posiadamy wiele fontann wody pitnej, dzięki czemu gwarantujemy, że każdy znajdzie coś dla siebie. Wśród szerokiej oferty szczególnie jedno z urządzeń wyróżnia się wyjątkowymi cechami. Model M-2APE to jedyne na rynku poidełko, z którego możemy się napić wody, nie dotykając go dłońmi. Urządzenie posiada specjalny pedał, który aktywuje strumień wody. Dzięki niemu użytkownik, bez używania rąk i dotykania nimi kranu, napije się zawsze świeżej wody. Wystarczy nacisnąć stopą pedał, a woda sama popłynie.

 

Solidne wykonanie w atrakcyjnej cenie

Producentem poidełka jest znana na całym świecie firma Canaletas. Ich produkty można znaleźć już praktycznie wszędzie. Wysoka jakość w połączeniu z bardzo przystępną ceną to znaki rozpoznawcze tej marki. Produkty Canaletas spotkamy zarówno w dużych firmach jak i w szkołach czy nawet parkach. Urządzenia wykonane są ze stali nierdzewnej A-304, dzięki czemu służą wiele lat, zachowując przy tym piękny wygląd. Poidełko posiada niezbędny atest PZH.

 

Bezdotykowa fontanna wody pitnej: Bezpieczeństwo i higiena przede wszystkim

Poidełko wody wykonane jest w taki sposób, żeby maksymalnie ograniczyć kontakt z ciałem. Wylewka, z której leci woda zabezpieczona jest specjalnym kołnierzem, aby nie dotykać jej ustami. Strumień wody aktywowany jest pedałem, który naciskamy stopą. Jest to szczególnie istotne w obecnych czasach zagrożenia epidemiologicznego, ale i tak naprawdę w każdej sytuacji.

 
poidełko to sposób na darmową wodę w szkole lub miejscu pracy

Duża pojemność – możliwość doposażenia poidełka szkolnego

Poidełko posiada we wnętrzu sporą przestrzeń, dzięki czemu możemy je odpowiednio doposażyć. Jeżeli chcemy wodę dodatkowo filtrować, to przy tym poidełku nie będzie problemu: w swoim wnętrzu zmieści zarówno filtry podstawowe jak i te bardziej rozbudowane. Miejsca jest na tyle, że możemy nawet doposażyć je w niewielką lampę UV, która zapewni dodatkową, skuteczną ochronę przed drobnoustrojami. Płaskie powierzchnie pozwalają na dodatkowe oklejenie urządzenia. Można na nim umieścić np. logo swojej firmy lub ozdobną grafikę.

 

Serwis i eksploatacja fontanny wody pitnej

Poidełko wody skonstruowane jest w taki sposób, że każdy bez problemu może je serwisować we własnym zakresie. Do jego wnętrza możemy się dostać odkręcając zaledwie 4 śrubki i zdejmując górną pokrywę. Wszystkie sugerowane przez nas filtry wymienia się bardzo łatwo. Nie musimy wzywać w tym celu hydraulika czy innych specjalistów. Dezynfekcję samego poidełka, jeśli zajdzie taka potrzeba, również bez problemu możemy wykonać sami. Na rynku dostępnych jest wiele środków przeznaczonych do tego celu.


poidelko-fontanna-wody-pitnej-bezdotykowa

 

Poidełko wody pitnej M-2APE to świetna inwestycja na lata. Jest to jedno z lepiej zabezpieczonych urządzeń przed ewentualnym zanieczyszczeniem mikrobiologicznym. Prosty design doskonale komponuje się z każdym wnętrzem, a łatwość użytkowania sprawia, że każdy bez problemu napije się z niego świeżej wody bez użycia rąk. Na koniec pragniemy zaprosić do zapoznania się z artykułem, w którym wyjaśniamy, czy koronawirus przenosi się przez wodę.


  sprawdź czy znasz odpowiedź!

 

 

Pokaż więcej wpisów z Kwiecień 2020

Polecane

pixel