Supreme RO8 Premium - 8 Stopniowy system odwróconej osmozy + Bateria czterodrożna Blue Water Crystal Chrom
Supreme RO8 Premium - 8 Stopniowy system odwróconej osmozy + Bateria czterodrożna Blue Water Crystal Chrom
Supreme RO8 Premium - 8 Stopniowy system odwróconej osmozy + Bateria czterodrożna Blue Water Crystal Chrom
Supreme RO8 Premium - 8 Stopniowy system odwróconej osmozy + Bateria czterodrożna Blue Water Crystal Chrom
Supreme RO8 Premium - 8 Stopniowy system odwróconej osmozy + Bateria czterodrożna Blue Water Crystal Chrom
Supreme RO8 Premium - 8 Stopniowy system odwróconej osmozy + Bateria czterodrożna Blue Water Crystal Chrom
Supreme RO8 Premium - 8 Stopniowy system odwróconej osmozy + Bateria czterodrożna Blue Water Crystal Chrom
Blue Water Crystal Chrom Czterodrożna bateria kuchenna
Supreme RO8 Premium Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem

Supreme RO8 Premium - 8 Stopniowy system odwróconej osmozy + Bateria czterodrożna Blue Water Crystal Chrom

 • Zestaw składa się z systemu Supreme RO8 Premium oraz baterii kuchennej czterodrożnej Blue Water Crystal w kolorze chrom.
 • Supreme RO8 to system dający wodę doskonałej jakości. Oprócz mineralizacji urządzenie zapewnia wodę o pH minimum 8.5.
Producent: Supreme
Kod produktu: Supreme RO-8 PR crystal
Cena regularna: 2 409,00 zł ( Zniżka 00 % kupując w zestawie )
2 264,46 zł
/ szt.
Gwarantujemy najniższą cenę. Znalazłeś ten produkt taniej?
Przedstaw nam swoją ofertęNegocjuj cenę
Bezpieczne zakupy - 14 dni na zwrot
Kup teraz, zapłać za 30 dni
wystarczy wypełnić formularz
Zadzwoń i zamówtel. 12 201 86 86 (Pon.-Pt. 9:00-17:00)

W zestawie

łatwa wymiana wkładówPZHprzeznaczenie do kuchniwygoda użytkowaniawysoka jakość materiałów

 

 

SUPREME PREMIUM RO8 - OŚMIOSTOPNIOWY SYSTEM ODWRÓCONEJ OSMOZY MARKI SUPREME Z WKŁADEM ALKALIZUJĄCYM. JEDNO Z NAJLEPIEJ SKONFIGUROWANYCH URZĄDZEŃ W SWOJEJ KLASIE. NAJWYŻSZEJ JAKOŚCI WKŁADY FILTRACYJNE

Supreme filtry osmotyczne

Filtr osmotyczny Supreme Premium RO8

Najnowszy filtr odwróconej osmozy wyprodukowany dla polskiej marki Supreme. Wyposażony w wysokiej jakości membranę odwróconej osmozy o wysokiej wydajności 100GPD Pentair. Ośmiostopniowa filtracja nie tylko dostarcza krystalicznie czystą wodę, ale również wzbogaca ją o podstawowe minerały. Dzięki jonizatorowi S-L-FIR woda ma właściwości wpływające pozytywnie na zdrowie człowieka. Ponadto filtr Biocera doskonale nadaję się dla osób stawiających zdrowie na pierwszym miejscu. Dzięki jego właściwościom wpływa pozytywnie na szereg czynników. Podnosi pH wody do poziomu co najmniej 8.5 dzięki czemu, woda zyskuję właściwości wody alkalicznej. Obniża ORP, co niweluje występowanie w wodzie tzw. wolnych rodników. Dodatkowo mineralizuje wodę, poprawiając jej smak oraz wspomaga metabolizm organizmu.

Jak działa i co oczyszcza filtr odwróconej osmozy Supreme RO8?

Filtr osmotyczny Supreme Premium RO8 usuwa z wody praktycznie wszystkie zanieczyszczenia. Jego dokładność filtracji to aż 0.0001 mikrona. Dzięki tak dokładnej filtracji woda jest krystalicznie czysta i nie pozostawia żadnych osadów nawet po podgrzaniu. Zapewnia ochronę przed wszelkimi zanieczyszczeniami mechanicznymi, chemicznymi, organicznymi i nieorganicznymi. Ponadto membrana osmotyczna zatrzymuje bakterie oraz wirusy występujące w wodzie

 

Supreme - zalety filtrów odwróconej osmozyOdwrócona osmoza Supreme Premium RO8 - Budowa i działanie

Supreme Premium został wyprodukowany z najwyższej jakości materiałów posiadających atest PZH oraz amerykański atest NSF. Jego budowa oparta o szybkozłączki ułatwia wymianę wkładów oraz sam montaż. Nowoczesna i stylowa podwójna wylewka pasuje praktycznie do każdej kuchni. Kranik posiada 2 oddzielne zawory. Dzięki temu możemy używać wody uszlachetnionej do celów spożywczych a wody zdemineralizowanej np. do żelazka. Filtr osmotyczny Supreme Premium RO8 składa się z 8 elementów poprawiających jakość wody:

 • S-PP20-BC - Filtr mechaniczny piankowy 20 mikronowy bakteriostatyczny. Jego zadaniem jest filtracja wstępna wody z zanieczyszczeń mechanicznych. Usuwa on takie zanieczyszczenia jak muł, piasek czy rdza, których ziarna przekraczają 20 mikronów. Czynnik antybakteryjny uodparnia wkład na rozwój bakterii oraz drobnoustrojów.
 • S-BL - Filtr z bloku węglowego — głównym zadaniem filtra z węgla aktywowanego jest usunięcie z wody chloru. Chlor wpływa wyniszczająco na membrany odwróconej osmozy.
 • S-PP5-BC - Filtr mechaniczny piankowy 5 mikronowy bakteriostatyczny — podobnie jak S-PP20 filtruje wodę z zanieczyszczeń mechanicznych. Jego dokładność jest większa i wynosi 5 mikronów. Dodatkowo stanowi zabezpieczenie membrany przed pyleniem bloku węglowego.
 • Membrana 100GPD- serce urządzenia — Membrana stanowi główny element całego filtra. Jej dokładność filtracji to aż 0.0001 mikrona. Tak dokładna filtracja usuwa praktycznie wszystkie zanieczyszczenia mechaniczne, organiczne, nieorganiczne oraz większość bakterii i wirusów. Dodatkowo zastosowana w tym filtrze membrana 100GPD to znacznie większa wydajność niż w standardowych osmozach. W tańszych filtrach osmotycznych stosuje się membrany o wydajności 50 lub 75GPD.
 • S-L-CARB-QC- Filtr liniowy węglowy wyposażony w węgiel aktywowany. Jego zadaniem jest ostateczna poprawa zapachu oraz smaku wody.
 • S-L-MIN-QC- Wkład mineralizujący liniowy — Woda po membranie odwróconej osmozy jest wodą zdemineralizowaną. Zadaniem tego wkładu jest przywrócenie wodzie podstawowych minerałów, poprawiając jej wartości odżywcze oraz smak.
 • S-L-FIR - Wkład jonizujący poprawiający ogólnie sprawność organizmu. Wypełniony glinką turmalinu stosowaną w medycynie naturalnej jako najsilniejszy naturalny emitent ujemnych jonów. Woda poddana takiemu działaniu jest łatwiej przyswajalna, dzięki czemu organizm jest lepiej nawodniony. Ponadto poprawia metabolizm oraz wpływa pozytywnie na regulację pH.
 • S-L-FIR-BIO - Podnosi pH wody do poziomu wody alkalicznej, obniża jej ORP oraz dodatkowo mineralizuje


Co to jest woda alkaliczna?

Ogólnie przyjęto zasadę, że woda z wyższym pH niż 7.2 jest wodą alkaliczną. Woda z wysokim pH wpływa pozytywnie na działanie naszego organizmu. Woda alkaliczna przede wszystkim wspomaga utrzymanie odpowiedniego bilansu kwasowo-zasadowego w organizmie. Przekłada się to na prawidłowe funkcjonowanie mięśni oraz układu pokarmowego. Ponadto woda alkaliczna znacznie lepiej nawadnia organizm oraz wspomaga przyswajanie minerałów.

Co to jest ORP wody?

ORP wody jest to, inaczej mówiąc potencjał oksydacyjno-redukcyjny. Woda z dodatnim ORP sprzyja występowaniu w niej wolnych rodników (niesparowany atom). Te z kolei w nadmiarze mogą się przyczyniać do występowania groźnych chorób. Ponadto woda z dodatnim ORP powoduje szybsze starzenie się organizmu poprzez wyniszczanie białek. Im niższy potencjał ORP, tym lepiej dla zdrowia. Woda po przepłynięciu przez Filtr jonizujący Supreme Biocera zyskuję ujemny potencjał na poziomie -200mV.Schemat połączeń w systemie odwróconej osmozy

Co wyróżnia serię systemów osmozy Supreme Premium?

Filtr osmotyczny Supreme Premium został wyposażony w szereg usprawnień. Jego główną zaletą jest wysoka wydajność (do 378 litrów przefiltrowanej wody na dobę). Membrana 100GPD zwiększa wydajność urządzenia o prawie 100l wody na dobę w porównaniu do standardowych filtrów osmotycznych. Serię Supreme Premium wyróżnia również nowoczesny wygląd pasujący do większości kuchni. Korpusy na filtry wstępne mają bardziej obły kształt, dzięki czemu lepiej pasują do całości systemu. Zawór czterodrożny, który w większości systemów „wisi” na przewodach, tu ma swoje stałe miejsce. Ryzyko wycieku poprzez przypadkowe poruszanie tym elementem zostaje zniwelowane. Filtry liniowe zostały wyposażone w szybkozłączki. Ułatwia to ich wymianę — nie trzeba nic odkręcać i uszczelniać teflonem, wystarczy wcisnąć wężyk. Nowoczesna i stylowa chromowana podwójna wylewka z wygrawerowanym logo Supreme pasuje do każdej kuchni.

 

Bateria czterodrożna kuchenna Crystal Chrom z obrotową wylewką 360o

Bateria zlewozmywakowa czterodrożna to kompleksowe rozwiązanie do kuchni. Pozwala pobierać wodę sieciową ciepłą i zimną, a także dwa rodzaje wody filtrowanej: przed mineralizacją i po. Umożliwia korzystanie z wody wodociągowej i z filtra bez montowania osobnej wylewki.

Zasada działania baterii czterodrożnej:

 • mieszacz wody ciepłej i zimnej (prawa strona)
 • podłączenie do wody filtrowanej oraz zmineralizowanej (lewa strona)


Budowa baterii czterodrożnej sprawia, że woda filtrowana nie miesza się z sieciową. Zastosowanie perlatorów NEOPERL pozwala oszczędzić wodę. Napowietrzony strumień nie rozpryskuje się w kontakcie z dłonią. Strumień z perlatora jest optycznie większy, w rzeczywistości zawierając mniej wody.

Stylowa bateria kuchenna Crystal cechuje się uniwersalnym stylem. Połysk chromu i nowoczesna stylistyka sprawiają, że wnosi modny akcent do każdego wystroju. Znakomita jakość wykonania zapewnia trwałość i estetykę. Jest odpowiednia do kontaktu z żywnością, bezpieczna dla alergików. Nie zmienia parametrów wody filtrowanej, można bez obaw pobierać ją prosto z kranu. Wysoce odporna na uszkodzenia i środki czyszczące. Pozwala to zachować higienę, tak ważną w miejscu przygotowania posiłków. 

Wylewka obracająca do 360 stopni. Głowice ceramiczne. Trzy elastyczne wężyki podłączeniowe 400mm. 2 podłączenia do filtra  z szybkozłączką (do wody filtrowanej oraz zmineralizowanej).

 

Filtr osmotyczny Supreme Premium RO8 z baterią czterodrożną - co zawiera kompletny zestaw?

Sprzedawany przez nas filtr jest gotowy do montażu. W jego skład wchodzą wszystkie elementy potrzebne do instalacji:

 1. Bateria czterodrożna BlueWater Crystal (woda zimna, ciepła, filtrowana, mineralizowana).
 2. Chromowane przyłącze wody z zaworem kulowym pozwalające na odcięcie wody do filtra.
 3. Specjalne klucze do korpusów z filtrami wstępnymi oraz klucz do obudowy membrany.
 4. Uniwersalna obejma na syfon w celu podpięcia odrzutu wody.
 5. Zapas różnokolorowych wężyków — dzięki czemu zawsze wiadomo, który element jest, do czego podpięty.
 6. Taśma teflonowa do uszczelnienia przyłącza wody.

Łatwy montaż

Całość systemu zbudowana jest na „szybkozłączkach”. Takie rozwiązanie ułatwia jego montaż oraz późniejsze serwisowanie. Seria Supreme Premium to także osmozy pięciostopniowe, sześciostopniowe oraz siedmiostopniowe. Poniżej porównanie wszystkich trzech systemów wraz z danymi technicznymi:

tabela filtrów osmotycznych
Dostępność produktu
Produkt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynku
Tak
Rodzaj połączenia 1
3/8 cala
Ciśnienie maksymalne
6 Bar
Ciśnienie minimalne
2,8 Bar
Minimalna temperatura wody
4 stopnie Celsujsza
Maksymalna temperatura wody
45 stopni Celsjusza
Szerokość (cm)
30 cm
Głębokość (cm)
45
Wysokość (cm)
50 cm
Ilość stopni filtracji
6 stopni
Pojemność zbiornika na wodę
12 litrów (6-8 użytkowej)
Wydajność membrany
100 GPD
Rodzaj kranika
Bateria czterodrożna
Pojemność zbiornika
plastikowy
Wymiary zbiornika ciśnieniowego (wysokość x średnica)
345mm x 235 mm
Do pobrania
Nasi klienci najczęściej pytają o
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:12 201 86 86 lub 512 290 310
Zadaj swoje pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
Negocjuj cenę
Uważasz, że cena tego produktu jest zbyt wysoka? Negocjuj!
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel