Usługa montażu filtrów wody: nablatowych i nakranowych

Jak na firmę z bogatym doświadczeniem przystało, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom naszych Klientów, również tych najbardziej wymagających, którzy oprócz zakupu produktów chcą otrzymać kompleksową usługę montażu oraz cyklicznego serwisu.

Oferujemy Państwu profesjonalny i kompleksowy montaż filtrów nakranowych i nablatowych. Działamy szybko, terminowo i rzetelnie. Każdego Klienta traktujemy indywidualnie i elastycznie, dobierając najbardziej optymalne do jego potrzeb systemy.

Montaż obejmuje przypadek, kiedy materiały zawierające się w zestawie filtrów wystarczają do podłączenia zestawu. W sytuacjach wyjątkowych, gdzie należy zastosować dodatkowe materiały - są one płatne zgodnie z cennikiem znajdującym się w sklepie. W przypadku, kiedy należy wykonać dodatkowe prace nie związane bezpośrednio z montażem systemów filtrów, są one dodatkowo płatne.

Montaż wykonywany na terenie:

  • Krakowa (do 10 km od granic miasta)
  • W przypadku miejsc bardziej oddalonych montaż musi zostać ustalony ze sklepiem. Koszt dojazdu wynosi 1 zł brutto za kilometr licząc od granic miasta.

Montaż  zawiera transport produktów. W promocyjnej cenie jest możliwy tylko w przypadku zakupu produktów do montażu w naszym sklepie. Przewidywany termin realizacji usługi - do 48h.