Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem
Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem

Ecosoft Pure Alkafuse Filtr odwróconej osmozy z alkalizatorem

 • Ecosoft Pure Alkafuse MO675ALCPUREECO to nowoczesny system odwróconej osmozy, zapewniający dokładne oczyszczanie wody. Filtr zawiera alkalizator i mineralizator, dzięki którym woda zyskuje odpowiedni poziom mineralizacji oraz korzystne pH.
Producent: Ecosoft
Kod produktu: MO675ALCPUREECO

Wybierz wariant:

1 299,00 zł
/ szt.
Najniższa cena z 30 dni przed obniżką: 1 399,00 zł
Gwarantujemy najniższą cenę. Znalazłeś ten produkt taniej?
Przedstaw nam swoją ofertęNegocjuj cenę
Bezpieczne zakupy - 14 dni na zwrot
Kup teraz, zapłać za 30 dni
wystarczy wypełnić formularz
Zadzwoń i zamówtel. 12 201 86 86 (Pon.-Pt. 9:00-17:00)

Zobacz zestawy z tym produktem

Producent filtrów wody Ecosoft

6-Stopniowy filtr odwróconej osmozy Ecosoft Pure Alkafuse z wkładem alkalizującym

System odwróconej osmozy Ecosoft to niezwykle praktyczne urządzenie, które zamienia zwykłą wodociągową wodę w krystalicznie czyste źródło wody w Twoim domu! W dzisiejszym świecie, gdzie jakość wody staje się coraz bardziej problematyczna, filtr do wody odwróconej osmozy wyróżnia się jako niezastąpiony sojusznik, który wspiera Cię w dbaniu o zdrowie przez dostarczanie najwyższej jakości wody.

System filtrowania wody Ecosoft PURE Alkafuse należy do najbardziej zaawansowanych urządzeń dedykowanych do uzdatniania wody, które eliminują nie tylko zanieczyszczenia, ale także wzbogacają wodę w niezbędne minerały, sprawiając, że jest ona smaczna i odżywcza. Kuchenny filtr to rozwiązanie, które idzie znacznie dalej niż zwykłe filtry wodne. Zapewnia dostęp do najczystszej wody bez konieczności kupowania plastikowych butelek i generowania odpadów!

 

Przyjazny design oraz kompaktowy rozmiar filtra osmotycznego Ecosoft Pure Alkafuse

Jednym z głównych problemów związanych z technologią odwróconej osmozy jest jej tradycyjnie duży rozmiar i skomplikowana konstrukcja. Filtr wody został zaprojektowany z myślą o oszczędności miejsca i wygodzie użytkowania. Jego kompaktowe wymiary pozwalają na łatwą instalację pod zlewem lub w innym dogodnym miejscu w kuchni. Mimo swojej zaawansowanej technologii filtr jest lekki i nie zajmuje wiele miejsca a obsługa serwisowa tj. wymiana filtrów jest niezwykle intuicyjna.

Wymiary i waga filtra do wody: 31 cm x 44 cm x 19,5 cm oraz 8.75 kg.

System oczyszczania wody Ecosoft nie tylko zapewnia wyjątkową jakość wody, ale również prezentuje się wyjątkowo. Estetyczny design oraz połączenie funkcjonalności z nowoczesnością sprawiają, że filtr będzie doskonale pasował do każdej kuchni. System odwróconej osmozy nie tylko dba o dostarczaną wodę, ale również nadaje Twojej kuchni nowoczesny i elegancki wygląd.

 Wymiary filtra odwróconej osmozy Ecosoft

Niezwykle dokładny 6-Stopniowy proces filtracji wody

Dostarczenie czystej i smacznej wody pitnej wymaga przeprowadzenia niezwykle dokładnego oraz kilkuetapowego procesu uzdatniania wody. Zastosowanie różnego rodzaju wkładów filtrujących połączonych z membraną kapilarną stanowi niezwykłe połączenie stojące na straży jakości wody pitnej. System Ecosoft usuwa z wody zanieczyszczenia zawarte w wodzie tj. zanieczyszczenia organiczne, metale ciężkie, związki chemiczne, wirusy, poprawia smak oraz zapach wody oraz przeprowadza proces mineralizacji wody. Sercem filtrów Ecosoft jest membrana kapilarna, która odpowiada za najdokładniejszą filtrację wody. 

 

Jak działa odwrócona osmoza?

Filtr Ecosoft wykorzystuje zaawansowaną technologię odwróconej osmozy, która polega na przepuszczaniu wody przez membranę o bardzo drobnych porach. Membrana odwróconej osmozy zatrzymuje zanieczyszczenia, bakterie, wirusy i nawet mikroskalę cząsteczek, pozostawiając tylko czystą i zdrową wodę. Dzięki procesowi takiemu procesowi, woda jest skutecznie oczyszczana z wszelkich nieczystości, w tym metali ciężkich, pestycydów, chloru, fluoru i innych szkodliwych substancji chemicznych. Wynikiem tego procesu jest woda, która smakuje i pachnie znacznie lepiej, co czyni ją idealną do picia i gotowania. 

 

Najważniejsze informacje o filtrze Ecosoft

 

Jakie filtry wchodzą w skład 6 stopniowej filtracji wody?

Dopasowanie odpowiedniego zestawu wkładów filtrujących jest kluczem do sukcesu oraz poprawy walorów smakowych i mineralnych wody poddanej procesowi filtracji.
Fabrycznie system oczyszczania wody Ecosoft wyposażony jest w następujące wkłady.

 • Wkład polipropylenowy 5 μm (CPV2510205ECO DGD-PP20/5): filtr wstępny o dokładności 5-miktonów, odpowiada za zatrzymanie zanieczyszczeń mechanicznych. Gęsta włóknina, z której jest zbudowany skutecznie, wyłapuje z wody zanieczyszczenia takiej jak piasek, muł czy rdzę.

 • Wkład węglowy z granulatem aktywnym GAC (CHV2510ECO): filtr węglowy ecosoft redukuje zawartość chloru, ubocznych produktów chlorowania oraz naturalnej materii organicznej. Poprawia smak oraz zapach wody.

 • Wkład AquaGreen (CHVCB2510ECOAGR): Dzięki specjalnej technologii, filtr AquaGreen pozwala zabezpieczyć membranę i oszczędzić do 20000 litrów wody rocznie, bez utraty jakości filtracji. Filtr do wody Ecosoft jest dodatkowym etapem w procesie filtracji wstępnej wody.

 • Wkład Alkafuse: wkład alkalizujący, wzbogaca czystą wodę w minerały niezbędne do uzyskania wody alkalicznej o wartości pH powyżej 8,5.

 • Wkład mineralizujący: Końcowy filtr węglowy Ecosoft z węglem z łupin orzecha kokosowego, poprawiający smak oraz zapach filtrowanej wody.

 • Membrana osmotyczna 75 GPD (CSV-1812-75): Membrana odwróconej osmozy, czyli najważniejszy element systemu filtrów odwróconej osmozy. Odpowiada za dokładność oczyszczania, jej budowa sprawia, że woda oczyszczana jest z najdrobniejszych zanieczyszczeń takich jak mikroorganizmy oraz bakterie. 

 

Cykliczna wymiana filtrów jest niezbędna do utrzymania jakości wody.

Kluczowym aspektem w utrzymaniu skuteczności i wydajności domowego filtra do wody jest wymiana wkładów filtrujących. Producent filtrów do wody zawsze określa deklarowaną żywotność, w przypadku zestawu startowego została określona między 6 a 12 miesiącami. Należy jednak pamiętać, że duży wpływ na szybkość zużycia oraz wydajność filtracji ma jakość wody, która poddawana jest całemu procesowi oczyszczania.

Wymiana wkładów filtrujących w znaczącym stopniu wpływa na sam proces filtracji oraz wydajność urządzenia. Z biegiem czasu filtry ulegają degradacji, zbierają zanieczyszczenia, zapychają się. Regularny serwis systemu odwróconej osmozy przedłuża również żywotność oraz gwarantuje odpowiednią wydajność urządzenia. Ostatecznie korzystanie z takiego rozwiązania jest również korzystniejsze finansowo od zakupu wody butelkowanej.

W ofercie posiadamy dedykowane zestawy wkładów do tego filtra wody, które należy systematycznie wymieniać.

 

Ecosoft Pure Alkafuse, czyli niezwykły system odwróconej osmozy

Podzlewowy filtr wody może pochwalić się niezwykłymi parametrami filtracyjnymi. Producent Ecosoft deklaruje, że urządzenie jest w stanie dostarczyć 12 litrów wody w godzinę, a sam odrzut wynosi 1:1. Oznacza to, że 1 litrowi przefiltrowanej wody odpowiada tylko 1 litr wody odrzuconej, w najbardziej wydajnych i nowoczesnych urządzeniach dostępnych na rynku proporcje wynoszą 1:4, 1:6, a jeżeli weźmiemy pod uwagę tańsze rozwiązania odrzut wody będzie nawet większy!
Pomimo faktu, że podczas filtrowania część wody zostaje odrzucona i trafia do kanalizacji, to filtr do wody jest urządzeniem wyjątkowo korzystnym dla środowiska.
Decydując się na montaż systemu filtrującego, przyczyniamy się do ograniczenia generowania plastiku. Korzystając z kuchennego filtra wody, oszczędzamy również na zakupie wody butelkowanej, koszt filtracji oraz cyklicznej wymiany filtrów jest niższy od kupowania wody w sklepie.

Razem z filtrem pod zlew dostarczany jest zbiornik ciśnieniowy, którego pojemność wynosi 12 litrów. Realna pojemność zależy od ciśnienia wody, przy optymalnych warunkach realna pojemność użytkowa wynosi do 7 litrów.

 

Najważniejsze informacje o filtrze Ecosoft

 

Producent Ecosoft deklaruje, że dzięki wykorzystaniu 6 stopni filtracji w oczyszczonej wodzie znajduje się wiele mikroskładników, które są niezwykle ważne dla organizmu człowieka.Filtr Ecosoft dostawcą wody alkalicznej

Poniżej zamieszczamy specyfikację wody zmineralizowanej opublikowaną przez producenta.

 • pH > 8,5
 • Całkowita zawartość minerałów - 60-120 mg/L
 • Wapń - 5-15 mg/L
 • Magnez - 5-15 mg/L
 • Sód + Potas <5 mg/L
 • Węglowodany - 30-60 mg/L
 • Chlorki <5 mg/L

Filtr odwróconej osmozy Ecosoft Pure Alkafuse zawartość zestawu:

 1. Korpus filtra odwróconej osmozy

 2. Zestaw 3 filtrów wstępnych

 3. Membrana osmotyczna 75 GPD

 4. Wkład mineralizujący

 5. Filtr Alkafuse

 6. Kranik do wody filtrowanej

 7. Zbiornik ciśnieniowy z tworzywa sztucznego (pojemność całkowita 12 l/3,2 gal, pojemność użytkowa do 7 l/1,8 gal) oraz zawór zbiornika

 8. Adapter wody zasilającej, zawór zasilający, siodło spustowe

 9. Zestaw kolorowych rurek montażowych (4 szt.)

 10. Klucz serwisowy

 11. Instrukcji użytkowania

 

Najważniejsze cechy:

 • Niezwykłe dokładny proces filtracji wody, chroni przed wirusami oraz bakteriami.

 • Minimalne ciśnienie robocze 3 Bar, maksymalne 6 Bar

 • Wydajność filtrowania 12 litrów na godzinę

 • Kompaktowy rozmiar: 31 cm wysokości, 19,5 cm głębokości, 44 cm długości

 • Wymienne wkłady filtrujące.

 • Zmniejszony odrzut wody względem klasycznych systemów osmozy.

Dostępność produktu
Produkt w stałej sprzedaży
Gwarancja najniższej ceny na rynku
Tak
Rodzaj połączenia 1
1/2 cala
Ciśnienie maksymalne
6 Bar
Ciśnienie minimalne
3 bar
Minimalna temperatura wody
4 stopnie Celsujsza
Maksymalna temperatura wody
45 stopni Celsjusza
Szerokość (cm)
44
Głębokość (cm)
19,5
Wysokość (cm)
31
Waga (kg)
7
Ilość stopni filtracji
6 stopni
Pojemność zbiornika na wodę
12 litrów (6-8 użytkowej)
Wydajność membrany
75 GPD (galonów na dzień)
Producent membrany
Filmtec
Rodzaj kranika
Pojedynczy
Nasi klienci najczęściej pytają o
Masz pytania?
Chcesz zamówić przez telefon? Masz pytania? Zadzwoń:12 201 86 86 lub 512 290 310
Zadaj swoje pytanie
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:

Z naszego bloga

Ranking filtrów odwróconej osmozy - TOP5 Filtrów osmotycznych 2024!
Odkryj sekret krystalicznie czystej wody w Twojej kuchni dzięki filtrom odwróconej osmozy! W dzisiejszym artykule postaramy się odpowiedzieć na najczęstsze pytania oraz przedstawimy nasz ranking TOP 5 filtrów osmotycznych, które świetnie radzą sobie z szerokim spektrum zanieczyszczeń oraz wzbogacają wodę o cenne minerały! Przekonaj się, które urządzenia wyróżniają się na rynku i mogą podnieść jakość wody pitnej w Twoim domu!
Czytaj więcej
Negocjuj cenę
Uważasz, że cena tego produktu jest zbyt wysoka? Negocjuj!
Powodem negocjacji może być np. link do sklepu, w którym znalazłeś ten produkt taniej niż u nas.
Napisz także jaką ilość produktów chcesz kupić.
Pola oznaczone gwiazdką są wymagane
pixel